“Mellina” w Esce Rock - Bożydar Iwanow gościem Marcina Mellera!

i

Autor: FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS WARSZAWA Bożydar Iwanow w "Mellinie" Eski Rock

“Mellina” w Esce Rock - Bożydar Iwanow gościem Marcina Mellera!

2023-04-07 9:47

W czwartek 6 kwietnia, o godzinie 19:00, swoją premierę miał czternasty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościem epizodu był Bożydar Iwanow - polski dziennikarz muzyczny i sportowy. O czym rozmawiał z prowadzącym program?

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 19:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Bożydar Iwanow w "Mellinie" Eski Rock

Gościem najnowszego, czternastego już odcinka "Melliny" był Bożydar Iwanow. Uznany polski dziennikarz muzyczny i sportowy, dziś szczególnie znany jako komentator i prowadzący programów stacji Polsat Sport. W "Mellinie" Marcin Meller nie pytał go jedynie o sport. Bożydar Iwanow opowiada m.in. o chorobie dwubiegunowej na którą cierpi, o uzależnieniu od alkoholu oraz o tym, że przez osiemnaście miesięcy poddawał się leczeniu. Dziennikarz mówi także o uzależnieniach polskich piłkarzy i raz na zawsze wyjaśnia, jak to było z tą prawie-bójką z Dariuszem Dziekanowskim.

Bożydar Iwanow: polscy piłkarze częściej mają problem z hazardem niż z narkotykami czy alkoholem

Ja tylko czułem się albo bardzo dobrze, albo się czułem źle albo się czułem bardzo źle. Ja nie miałem stanów normalnych.I teraz ten stan równowagi, który ja mam, mi się trudno było do tego przyzwyczaić. Nic się nie dzieje nuda. A wiesz w tej pracy tez musisz być trochę pobudzony - mówi Bożydar Iwanow w "Mellinie" Eski Rock.