“Mellina” w Esce Rock - Natalia Przybysz w rozmowie z Marcinem Mellerem

i

Autor: FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Natalia Przybysz w "Mellinie" Eski Rock

“Mellina” w Esce Rock - Natalia Przybysz w rozmowie z Marcinem Mellerem

2023-03-30 19:44

W czwartek 30 marca , o godzinie 19:00, swoją premierę miał trzynasty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościnią epizodu była Natalia Przybysz - kompozytorka, wokalista, producentka muzyczna, autorka tekstów. O czym rozmawiała z prowadzącym program?

Natalia Przybysz: bez siostry chyba bym zwariowała / Mellina #13 Eska Rock

Natalia Przybysz w “Mellinie” Eski Rock

W rozmowie z Marcinem Mellerem Natalia Przybysz pokazuje, że jak mało kto potrafi naśladować szczekanie psa. Swoje umiejętności zaprezentowała w Mellinie  Eski Rock. Potrafi też świetnie udawać głos babci. Artystka zdradziła także, dlaczego mama zachęca ją do podnoszenia ręki na koncertach i co by było, gdyby nie miała siostry. Wokalistka o zdradziła także przyczyny zakończenia działalności zespołu Sistars, o których mówi tak:

to było bycie takim zarabiaczem pieniędzy i jeszcze w zestawie z dorosłymi facetami, którzy siedzą w busie i mają kredyty i my musimy z Pauliną jeździć, no bo oni mają zobowiązania. I to nie jest już dla nas taka frajda, zajawka i żywioł, bo tu już firma ruszyła, działa i koniec, a potem się zespół rozpadł bo byłyśmy zmęczone.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 19:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.