“Queen The Greatest” - wyjątkowe materiały od zespołu trafią na YouTube! Koncerty, rzadkie wywiady i nie tylko!

i

Autor: Materiały prasowe Wyjątkowe materiały od Queen trafią na YouTube

“Queen The Greatest” - wyjątkowe materiały od zespołu trafią na YouTube! Koncerty, rzadkie wywiady i nie tylko!

2023-01-23 14:28

Kontynuacja wspaniałej serii, którą pokochali fani Queen na całym świecie! Zespół zdecydował się zaprezentować kolejne materiały ze swojego archiwum, które będą regularnie trafiały na oficjalny kanał grupy w serwisie YouTube. Pierwsze wideo w ramach "Queen The Greatest" jest już dostępne w sieci!

Queen to jeden z najważniejszych zespołów wszech czasów. Grupa wciąż pozostaje aktywna, pomimo śmierci Freddiego Mercury'ego i faktu, iż basista, John Deacon nie zdecydował się wziąć udziału w odrodzeniu grupy po tym przykrym zdradzeniu. Obecnie formacja działa jako Queen + Adam Lambert i wszystko wskazuje na to, że ma w planach trasę koncertową po Ameryce Północnej. Zarówno Brian May, jak i Roger Taylor nie ukrywają jednak, że może to być ostatnia seria koncertów w karierze tego projektu, choć zdradzili także, że rozmyślają nad tym, czy powinien ukazać się pełnoprawny album studyjny, z Adamem Lambertem na wokalu. 

Seria "Queen The Greatest" została wznowiona!

Muzycy zdają sobie sprawę z tego, że wśród fanów Queen jest wiele osób, które darzą ogromnym sentymentem lata 1970-1991 w karierze grupy. To właśnie z tego powodu Brian i Roger uruchomili w 2021 roku serię "Queen The Greatest" w serwisie YouTube. Projekt, polegający na upublicznieniu 50 odcinków archiwalnych nagrań z całego przekroju kariery Queen, spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem fanów. Nic więc dziwnego, że wraz z początkiem 2023 roku May i Taylor zdecydowali się powrócić z drugą odsłoną serii! W jej ramach przez najbliższe pięćdziesiąt tygodni na oficjalnym kanale Queen będą pojawiały się rzadkie nagrania zza kulis, prób, wywiady, zapisy koncertów i wiele więcej! Pierwszy odcinek, opatrzony zupełnie nowym muzycznym motywem przewodnim, czyli odświeżonym odegraniem utwory We Are The Champion w wykonaniu Maya, jest już dostępny do oglądania! Trwający nieco ponad 6 minut epizod zdradza, jak wyglądały próby Queen. Za serial odpowiada długoletni współpracownik zespołu, Simon Lupton.

Queen - najlepsze występy na żywo legendarnego zespołu / Eska Rock