Powstanie linia powieści graficznych o słynnych zespołach! Na pierwszy ogień Metallica i Def Leppard!

i

Autor: Materiały prasowe/WENN.com/agefotostock/East News Powstaną powieści z muzykami rockowymi w roli głównej!

Powstanie linia powieści graficznych o słynnych zespołach! Bohaterami Metallica i Def Leppard!

2022-11-09 12:38

Nadchodzi coś świetnego dla fanów muzyki, czytania i dobrej grafiki! Na rynku ukaże się specjalna linia powieści graficznych, udział w tworzeniu których wezmą największe gwiazdy muzyki rockowej, z Metalliką i Def Leppard na czele! Co wiadomo na temat tego wyjątkowego projektu? Wszystkie szczegóły poniżej!

Zupełnie nowy, wyjątkowy projekt dla fanów muzyki rockowej, czytania i dobrej grafiki! Słynny amerykański wydawca komiksów, firma Vault Comics, ogłosiła zupełnie nową linię powieści graficznych, za stworzenie których odpowiadać będzie nowa spółka, Headshell. Dlaczego to taka gratka dla każdego wielbiciela cięższego brzmienia? Ich współautorami będą największe gwiazdy tego świata - Metallica, Def Leppard, The Beach Boys czy Pete Wentz znany z działalności w kapeli Fall Out Boy. Wyjątkowe powieści graficzne mają przedstawić zupełnie nowe, oryginalne historie, inspirowane przeżyciami z kariery danego zespołu czy artysty. Jak głosi wydawca, ma to na celu zapewnienie fanom zupełnie nowego sposobu na nawiązanie więzi z grupą czy muzykiem. 

Metallica i Def Leppard stworzą własne powieści graficzne!

Pierwsza powieść graficzna została zatytułowana Dying Inside, a jej autorem jest Pete Wentz, współzałożyciel i basista kapeli Fall Out Boy. Muzyk połączył siły z pisarką Hannah Klein, by stworzyć coś, co pokaże fanom jego własny, osobisty świat. O relacje z artystami będzie dbał Richard Rudolph, uznany autor piosenek i producent muzyczny. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy dokładnie powieści graficzne mają ujrzeć światło dzienne, nie ma także żadnych informacji na temat ich polskiego wydania.

Zespół Vault przekracza granice - oni są bardzo odważnymi gawędziarzami. Cieszymy się, że możemy z nimi współpracować - powiedział Lars Ulrich.

Jesteśmy zaszczyceni mogąc współpracować z Def Leppard i Vault Comics, aby pomóc ożywić "Hysterię". Twórcy piosenek w całej powieści graficznej mają wiele ekscytujących możliwości i nie mogą się doczekać współpracy z Vault, aby jeszcze bardziej wzmocnić swoją historię - powiedział Brian Monaco, prezes Sony Music Publishing i globalny dyrektor ds. marketingu.

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?