Hollywood Vampires

i

Autor: Materiały prasowe

muzyka i film

Powstaje film o Hollywood Vampires! Co wiadomo na temat produkcji?

2024-03-27 13:39

Hollywood Vampires to z pewnością jedna z najbardziej znanych supergrup na świecie. Formacja, której główny skład tworzą Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry, całkiem niedawno wydała album koncertowy - to może teraz czas na film? Do sieci trafił oficjalny zwiastun produkcji, która opowie historię "hollywoodzkich wampirów"!

Alice Cooper i Joe Perry to prawdziwe legendy rockowego i hard rockowego grania, Johnny Depp zaś, choć zawsze marzył o byciu rockmanem, to ostatecznie został jednym z najważniejszych aktorów lat 90. i 2000. W pewnym momencie ścieżki tej trójki przecięły się, dzięki czemu w 2012 roku na rynku zaistniała supergrupa Hollywood Vampires, której nazwa pochodzi od klubu gwiazd muzyki, powstałego z inicjatywy Coopera w latach 70., którego członkowie spotykali się głównie po to, by razem... pić! Zespół dał swoje debiutanckie występy we wrześniu 2015 roku, a na tych promowany był jego debiutancki album, zatytułowany po prostu eponimem, na który złożyły się covery i trzy autorskie kompozycje. Formacja wciąż pozostaje aktywna - koncertuje, w 2019 roku wydała krążek Rise, a w ubiegłym roku zadebiutowała z krążkiem koncertowym, czyli Live in Rio. To teraz czas na film!

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Powstał film o Hollywood Vampires! Sprawdź zwiastun

Jak poinformowali kilka dni temu stali członkowie grupy, w 2022 roku do jej składu dołączył Tommy Henriksen, w drodze na ekrany jest film dokumentalny, który dokładnie opowie historię Hollywood Vampires! Historia rozpocznie się oczywiście ponad 50 lat temu i zdradzi, co dokładnie działo się w legendarnym klubie, by przejść do wyjaśnienia tego, jak doszło do powstania formacji. Dokument został zatytułowany Unleashed Spirits - The Rise Of The Hollywood Vampires, a za jego kamerą stanął Daniel E. Catullo III. W produkcji bardzo wyraźnie oddane zostanie znaczenie wsparcia fanów na osiągnięcie przez grupę tak dużej popularności.

Na chwilę obecną data premiery projektu nie jest jeszcze znana, można jednak zapoznać się z jego zwiastunem - znajdziesz go poniżej!

Poniżej sprawdź nasz wybór najważniejszych utworów Alice'a Coopera!