Ozzy Osbourne wypuścił własną linię kosmetyków do makijażu! Gdzie można kupić akcesoria od Księcia Ciemności?

i

Autor: Harry How/Getty AFP/East News Szminki i lakiery do paznokci od Ozzy'ego Osbourne'a?

Ozzy Osbourne wypuścił własną linię kosmetyków do makijażu! Gdzie można kupić akcesoria od "Księcia Ciemności"?

2022-10-11 10:55

Ozzy Osbourne nie ma zamiaru zwolnić tempa! Muzyk dopiero co jest po premierze nowej płyty, wielkim powrocie na scenę i do koncertowania, wydaniu minidokumentu, pokazującego kulisy tworzenia "Patient Number 9", a już zaangażował się w kolejny projekt! Tym razem "Książę Ciemności" stworzył własną linię... kosmetyków do makijażu!

9 września b.r. Ozzy Osbourne powrócił z nowym wydawnictwem! Trzynasty album studyjny w dyskografii "Księcia Ciemności" został zatytułowany Patient Number 9 i okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym i krytycznym. Płyta zadebiutowała na drugim miejscu w ojczyźnie artysty, Wielkiej Brytanii, ale także w Australii, Finlandii czy Niemczech, trzecim w Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii i pierwszym w Kanadzie. Ozzy jednak nie zwalnia tempa i już przygotowuje się na wielki powrót do koncertowania w ramach trasy "No More Tours 2", przeprowadzki do Wielkiej Brytanii, co zostanie pokazane w nowym reality show z gwiazdorem i jego rodziną w rolach głównych. To jednak nie wszystko! "Książę Ciemności" zaangażował się w kolejny projekt, tym razem związany z branżą... beauty!

Ozzy Osbourne wypuścił własną linię kosmetyków do makijażu

Ozzy Osbourne podążył śladem Def Leppard i spadkobierców Jimiego Hendrixa i połączył siły z marką Rock and Roll Beauty. W ramach tej współpracy artysta stowrzył własną linię kosmetyków i akcesoriów do makijażu! Zaprezentowana kolekcja w wyjątkowy sposób celebruje charakterystyczny wygląd i styl Ozzy'ego, a w jej skład wchodzi aż 21 różnych elementów, nazwanych na cześć najbardziej znanych utworów artysty, zarówno z czasów w Black Sabbath, jak i kariery solowej.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Gdzie można kupić cienie i szminki od Ozzy'ego Osbourne'a?

W skład kolekcji weszły trzy palety do cieni, nazwane "Iron Man", "Zombie Stomp" i "Crazy Train", w których znaleźć można aż 14, mocno napigmentowanych kolorów, trzy szminki, w tym jedna w kolorze czarnym, kosmetyczki, pędzle, gotyckie lusterko, świeczki i zmywalne tatuaże! Wszystko zostało zainspirowane wyglądem Ozzy'ego z różnych etapów jego kariery. Akcesoria dostępne są w wybranych salonach marki Ulta Beauty oraz można je zakupić ze pośrednictwem stron Rock and Roll Beauty, i Ulta. Ceny kosmetyków i gadżetów wahają się od 9 do 25 dolarów (czyli 45-125 zł).