Ozzy Osbourne wyda dokument o tworzeniu albumu Patient Number 9. Kiedy premiera?

i

Autor: Screen z YouTube/Ozzy Osbourne Ozzy Osbourne opowie o kulisach powstania albumu "Patient Number 9"

Ozzy Osbourne wyda dokument o tworzeniu albumu "Patient Number 9". Kiedy premiera?

2022-09-15 15:06

W piątek 9 września swój trzynasty już album studyjny wydał Ozzy Osbourne! Premiera tej płyty była kilkukrotnie przekładana, a to w dużej mierze ze względu na problemy zdrowotne "Księcia Ciemności". Obecnie artysta wraca już do formy i przygotowuje się do powrotu na scenę, wyda także dokument, w którym opowie nieco więcej o pracach nad "Patient Number 9".

Ozzy Osbourne ma za sobą pracowite miesiące, a nie mniej intensywny czas przed nim! Poważna operacja, mająca zadecydować o jego dalszym funkcjonowaniu, która zakończyła się tak dużym sukcesem, że artysta powrócił po trzyletniej przerwie na scenę i wystąpił u boku swojego przyjaciela z zespołu Black Sabbath, Tony'ego Iommi. Niedługo później "Książę Ciemności" zagrał w przerwie podczas rozpoczęcia sezonu futbolu amerykańskiego, a dzień później, czyli w piątek 9 września wydał swój najnowszy, trzynasty już album studyjny. Premiera Patient Number 9 została skutecznie zahamowana przez problemy zdrowotne Ozzy'ego - trudno jednak nie zauważyć, że obecnie artysta radzi sobie bardzo dobrze! Muzyk na początku przyszłego roku przeprowadzi się do Wielkiej Brytanii, planuje także wznowić trasę koncertowa, a do tego jeszcze wydać dokument o kulisach powstania swojego krążka!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Ozzy Osbourne wyda dokument o tworzeniu albumu "Patient Number 9". Kiedy premiera?

W środę 14 września, za pośrednictwem swoich social mediów, Ozzy poinformował, że wyda dokument o kulisach powstania płyty Patient Number 9! Produkcja przybierze formę trzy odcinkowego serialu, który oglądać będzie można zarówno za pośrednictwem strony na Facebooku artysty, jak i jego kanału w serwisie YouTube. Pierwszy epizod serii, zatytułowany "When Ozzy Calls" ukaże się już w piątek 16 września o godzinie 17:00 czasu polskiego. W dokumencie usłyszeć będzie można wypowiedzi nie tylko głównego sprawcy całego zamieszania, ale też gości, którzy pojawili się na krążku, m.in. Zakka Wylde'a czy Chada Smitha oraz producenta płyty, Andrew Watta. Poniżej sprawdź zwiastun serii!