Ozzy Osbourne i Zakk Wylde znowu razem! Nothing Feels Right ukazuje się na chwilę przed premierą nowej płyty artysty!

i

Autor: AP/Associated Press/East News/PATRYK PTAK/REPORTER Nowy singiel Ozzy'ego Osbourne'a!

Ozzy Osbourne i Zakk Wylde znowu razem! "Nothing Feels Right" ukazuje się na chwilę przed premierą nowej płyty artysty!

2022-09-06 10:53

Już w piątek 9 września ukaże się najnowszy album studyjny Ozzy'ego Osbourne'a. "Książę ciemności" postanowił trochę podgrzać atmosferę przed samą premierę i zaprezentował kolejny singiel z płyty! Tym razem wybór padł na efekt współpracy Ozzy'ego z Zakkiem Wylde! Posłuchaj numeru "Nothing Feels Right" już teraz!

Ozzy'ego Osbourne'a bardzo dużo się dzieje! Muzyk pomyślnie przeszedł operację, która ma mu ułatwić poruszanie się i pojawił się na scenie po raz pierwszy od trzech lat i to u boku swojego kolegi z legendarnego zespołu Black Sabbath, Tony'ego Iommi. "Książę ciemności" powoli przygotowuje się także do przeprowadzki do Wielkiej Brytanii, a cały ten proces odbywać się będzie pod czujnym okiem kamer, a to wszystko w ramach nowego reality show rodziny Osbourneów - Home to Roost, który powstaje na zlecenie BBC. Wszystko wskazuje na to, że Ozzy wznowi w przyszłym roku swoją trasę koncertową, na której najpewniej będzie można usłyszeć także numery z nowego albumu artysty. Już w piątek 9 września ukaże się płyta, zatytułowana Patient Number 9!

Ozzy Osbourne i Zakk Wylde znowu razem! Posłuchaj nowego singla "Księcia ciemności"

Dosłownie na chwilę przed premierą krążka, w poniedziałek 5 września, Ozzy podzielił się z fanami kolejnym, trzecim już singlem z płyty. Tym razem wybór padł na efekt współpracy z gitarzystą Zakkiem Wylde, czyli Nothing Feels Right. Muzyk rozpoczynał karierę jako gitarzysta Ozzy'ego - po raz pierwszy pojawił się na wydanym w 1988 roku albumie No Rest for the Wicked, a jego grę słychać także na krążkach No More Tears, Ozzmosis, Down to Earth Black Rain. Nie jest to jednak jedyny duet Panów, który trafi na Patient Number 9! Panowie nagrali w sumie cztery piosenki - jak brzmi jedna z nich? Posłuchaj Nothing Feels Right już teraz!

Co tam w środku gra? - Black Sabbath