Open’er Festival bez tajemnic. Jak dużo wiesz o kultowym festiwalu? QUIZ

i

Autor: Facebook/Open'er Festival (fot. Róża Smółka)

Quiz

Open’er Festival bez tajemnic. Jak dużo wiesz o kultowym festiwalu? QUIZ

Już od ponad dwóch dekad na polskiej mapie znajduje się Open'er Festival. Przez te lata sporo artystów wystąpiło na tym festiwalu i dużo się jego w trakcie wydarzyło. Postanowiliśmy więc sprawdzić Waszą wiedzę z historii Open'era w naszym quizie.

Co wiesz o festiwalu Open'er? Rozwiąż nasz QUIZ

To bez wątpienie jeden z najlepszych muzycznych festiwali w Europie. Nikogo nie trzeba przekonywać, że Open'er to marka sama w sobie, która cieszy się ogromną popularnością i co roku sprowadza wielkie gwiazdy. Pierwsza edycja tej imprezy odbyła się w 2002 roku, a w ciągu ponad 20 lat na scenach Opene'ra wystąpili tacy wykonawcy, jak m.in. Radiohead, Pearl Jam, Depeche Mode, Red Hot Chili Peppers czy Prince. 

ESKA ROCK: Måneskin kolejną gwiazdą Open'er Festival 2024!

W tym roku na Open'erze zagrają m.in. Foo Fighters, Slowdive Kim Gordon czy Tom Morello. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 3-6 lipca na lotnisku Kosakowo w Gdyni.

Zanim rozpocznie się jednak kolejna edycja festiwalu, postanowiliśmy stworzyć quiz o historii tej imprezy składający się z 10 pytań. Stali bywalcy z pewnością nie będą mieć problemu z uzyskaniem maksymalnego wyniku. A jak inni sobie poradzą? 

Sprawdźcie się w naszym QUIZIE:

Open'er Festival. Jak dobrze znasz historię tego festiwalu?

Pytanie 1 z 10
Gdzie odbyła się pierwsza edycja festiwalu w 2002 roku?

Oto najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe w Polsce w 2024 roku: