Pearl Jam

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Danny Clinch

muzyka i kino!

Nowy album Pearl Jam będzie można usłyszeć przedpremierowo na wielkim ekranie! [Lista kin w Polsce]

2024-04-17 8:57

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego, pierwszego od czterech lat albumu Pearl Jam. Formacja właśnie podzieliła się z fanami nowym singlem, - punkowym "Running" - a przy tej okazji ogłosiła szczegóły bardzo wyjątkowego wydarzenia. Grupa postanowiła zaprosić swoich wielbicieli na kinowy odsłuch nadchodzącego "Dark Matter"!

Już od końcówki 2022 roku było wiadomo, że zespół Pearl Jam pracuje nad nowym albumem. Nowe wieści na temat następcy Gigaton z 2020 roku pojawiały się z różną intensywnością przez cały ubiegły rok, aż w końcu w lutym legenda grunge'u oficjalnie zapowiedziała wydanie nowego, dwunastego studyjnego wydawnictwa. Płyta została zatytułowana Dark Matter i ujrzy światło dzienne już 19 kwietnia, na chwilę obecną promują ją dwa single: tytułowy i najnowszy, który zachwycił słuchaczy i słuchaczki punkową energią, Running. Krążek wyprodukował Andrew Watt, czyli obecnie ulubiony współpracownik legend branży, z Ozzym Osbournem czy Iggym Popem na czele.

Promocji projektu oczywiście towarzyszyć będzie trasa koncertowa, jednak niestety, przynajmniej na chwilę obecną ta nie obejmuje swoim zasięgiem naszego kraju - wciąż liczymy na to, że fakt ten ulegnie zmianie!

Pearl Jam - ciekawostki o albumie “Ten | Jak dziś rockuje?

Odsłuch nowego albumu Pearl Jam w kinach! Gdzie w Polsce odbędą się pokazy?

Mamy bardzo dobre wieści dla wszystkich fanów i fanek Pearl Jam! Ci, którzy bardzo chcieliby usłyszeć nowy krążek grupy jeszcze przed oficjalną premierą będą mieli na to szansę - i to w naprawdę szczególnych warunkach! Jeszcze w środę 17 kwietnia (sieć Multikino) w kinach na całym świecie, w tym w Polsce, odbędzie się przedpremierowy odsłuch Dark Matter! Co ciekawe, w ramach pokazu album zostanie odtworzony dwukrotnie: w kompletnej ciemności, a kolejno z dodatkowymi efektami wizualnymi.

Bilety na pokazy są już dostępne w sprzedaży, poniżej znajdziesz listę kin w Polsce, w których odbędzie się przedpremierowy odsłuch nowej płyty Pearl Jam!

Odsłuch "Dark Matter" zespołu Pearl Jam w Polsce [LISTA KIN]

  • Bydgoszcz: Multikino
  • Gdańsk: Multikino
  • Katowice: Multikino
  • Kraków: Multikino
  • Warszawa: Multikino Warszawa Młociny ; Multikino Warszawa Atrium Targówek ; Multikino Warszawa Ursynów
  • Wrocław: Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki
  • Zabrze: Multikino
  • Łódź: Multikino

Sprawdź poniżej ciekawostki o krążku "Ten"!