Avril Lavigne

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Niespodzianka dla fanów Avril Lavigne! Nadciąga album z największymi hitami

2024-05-15 15:48

21 czerwca ukaże się pierwszy w dyskografii Avril Lavigne album z jej dwudziestoma singlami wydanymi od 2002 do 2022 roku. Dodatkowo wydane w Sony Music Entertainment albumy „Let Go”, „Under My Skin”, „The Best Damn Thing”, „Goodbye Lullaby” oraz „Avril Lavigne” ukażą się w dwóch wersjach na winylach.

Tuż przed rozpoczęciem nowej trasy koncertowej, ośmiokrotnie nominowana do nagrody Grammy ikona popu XXI wieku ogłasza swój pierwszy album „Greatest Hits”, który ukaże się na płycie CD i LP. Kompilacja ze wszystkich etapów pionierskiej kariery Avril zawiera 20 utworów, w tym single które zdobyły szczyty list przebojów.

Trasa koncertowa promująca album rozpocznie się 22 maja w Vancouver, a następne koncerty odbędą się m.in. w Los Angelese, Las Vegas, Phoenix, Toronto, Charlotte, Nashville, Chicago i Calgary. Do artystki dołączą zespoły All Time Low i Simple Plan jako goście specjalni w wybranych miastach. Supportami będą Royal & The Serpent oraz Girlfriends.

Najważniejsze kobiece albumy rockowe wszech czasów

Avril na winylu!

Cztery studyjne albumy Avril („Under My Skin”, „The Best Damn Thing”, „Goodbye Lullaby” oraz „Avril Lavigne”) ukażą się po raz pierwszy na rozszerzonych edycjach winylowych, z dodatkowymi nagraniami. Wydany w 2023 roku krążek „Let Go” z okazji 20-lecia kariery Avril ponownie ukaże się jako reedycja.

Tracklista „Greatest Hits” CD

 1. Sk8er Boi
 2. Girlfriend
 3. What the Hell
 4. Complicated
 5. Don't Tell Me
 6. I'm A Mess (with Yungblud)
 7. He Wasn't
 8. Losing Grip
 9. My Happy Ending
 10. Bite Me
 11. Nobody's Home
 12. I'm With You
 13. When You're Gone
 14. Bois Lie (feat. Machine Gun Kelly)
 15. Smile
 16. Love It When You Hate Me (feat. blackbear)
 17. Rock n Roll
 18. Here's To Never Growing Up
 19. Keep Holding On
 20. Head Above Water

Oto nasz wybór najlepszych zagranicznych krążków z lat 2000.