Najnowszy album Franz Ferdinand „Hits To The Head” już dostępny do zakupu i na serwisach streamingowych!

i

Autor: Matriały prasowe

Najnowszy album Franz Ferdinand „Hits To The Head” już dostępny do zakupu i na serwisach streamingowych!

2022-03-11 12:40

W dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzał album „Hits To The Head” - materiał z największymi hitami Franz Ferdinand. Oprócz kompilacji utworów dobrze fanom znanych, na płycie znalazły się dwa nowe kawałki. Billy Goodbye był pierwszym singlem zapowiadającym nowy album, a następnie wyszedł singiel o nazwie Curious.

Franz Ferdinand wdarł się na najwyższe miejsca list przebojów już swoim drugim singlem - „Take Me Out”, wydanym w 2004 roku na debiutanckiej płycie „Franz Ferdinand”, która sprzedała się w aż czterech milionach egzemplarzy na całym świecie, kończąc rok z prestiżową nagrodą Mercury Prize i nominacją do Grammy w kategorii Najlepszy Album Alternatywny. Kolejne albumy „You Could Have It So Much Better” (2005), „Tonight: Franz Ferdinand” (2009), „Right Thoughts, Right Words, Right Action” (2013) i „Always Ascending” (2018) ugruntowały ich pozycję w czołówce najlepszych twórców indie rocka.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Uwielbiany przez polskich fanów zespół z Glasgow ponownie rusza w trasę koncertową! Przystankiem na ich europejskiej trasie będzie klub Stodoła w Warszawie 30 kwietnia 2022 r. Wiosenna trasa koncertowa skupi się przede wszystkim na promocji najnowszego albumu.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)