Mystic Festival 2024 - data, miejsce i bilety na nową edycję święta metalu

i

Autor: Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER Mystic Festival 2024 - data, miejsce i bilety

Mystic Festival 2024 - data, miejsce i bilety na nową edycję "święta metalu"

2023-09-25 16:06

Mystic Festival 2023 przeszedł już do historii. Ostatnia edycja wydarzenia z pewnością zasłużyła sobie na miano prawdziwego święta muzyki metalowej. Na terenie gdańskiej Stoczni zagrali na początku czerwca 2023 roku m.in. Ghost, Behemoth, Voivod, Testament, Hostia czy Danzig. Co wiadomo na temat kolejnej edycji festiwalu?

Mystic Festival już lata temu zasłużył sobie na miano jednego z najciekawszych wydarzeń na letniej scenie muzycznych wydarzeń, i to nie tylko biorąc pod uwagę rodzimy grunt. O kolejnych edycjach festiwalu regularnie piszą także zagraniczne media. Nie inaczej było w tym roku, a bardzo duży wpływ miał na to genialny line-up wydarzenia. W 2023 roku na pięciu scenach gdańskiej Stoczni zagrało ponad siedemdziesiąt zespołów, a wśród nich m.in. Ghost, Testament, Behemoth, Danzig, czy Gojira. Choć nie zabrakło kontrowersji, chociażby w postaci odwołanego koncertu formacji Lord of the Lost, to cały festiwal zaliczany jest do niezwykle udanych.

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Mystic Festival 2023 - DATA, MIEJSCE

Natychmiast po zakończeniu ostatniej edycji organizatorzy zdradzili, że Mystic Festival 2024 odbędzie się w Gdańsku, Stoczni, na doskonale już wam znanym terenie, w dniach od 5 do 8 czerwca.

BILETY na Mystic Festival 2024

To jednak nie wszystko! Już w poniedziałek 12 czerwca do sprzedaży trafiły karnety w dwóch, ściśle limitowanych wariantach:

  • 4-dniowe karnety Blind Bird – cena 699 zł (obowiązuje do 30.09 lub do wyczerpania puli)
  • 4-dniowe karnety VIP – cena 1299 zł (obowiązuje do wyczerpania puli)