Metallica o występie Rihanny na Super Bowl: Nie możemy uwierzyć, że nie wzięła nas do chórków

i

Autor: Materiały prasowe/Materiały prasowe - fot. Anton Corbijn Metallica chciałaby wystąpić z Rihanną?

Metallica o występie Rihanny na Super Bowl: "Nie możemy uwierzyć, że nie wzięła nas do chórków"

2023-02-13 12:22

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego miał miejsce finał Super Bowl, a w związku z tym także występ muzycznej gwiazdy. W tym roku była nią Rihanna, która zaprezentowała set, złożony ze swoich największych przebojów i ogłosiła, że ponownie spodziewa się dziecka. Na pokaz postanowili zareagować Panowie z Metalliki!

Tegoroczny finał Super Bowl za nami. Wielkie wydarzenie sportowe wygrała drużyna Kansas City Chiefs, która w finale pokonała Philadelphię Eagles. Super Bowl to od lat już nie tylko święto fanów rozgrywek NFL, ale także moment pokazu wysokobudżetowych reklam (w tym roku można było w nich zobaczyć m.in. Ozzy'ego Osbourne'a, Joan Jett, Paula Stanley'a, Eltona Johna i Dave'a Grohla), zwiastunów nadchodzących produkcji i oczywiście muzycznego występu gwiazdy. W tym roku została nią Rihanna, która dała pokaz, na który złożyły się jej największe hity z takimi numerami jak Umbrella, Rude Boy czy Diamonds na czele. Fani spodziewali się przy tej okazji wydania nowego albumu, wokalistka jednak ogłosiła, że... spodziewa się drugiego dziecka!

Metallica zaczepia Rihannę na Twitterze!

Teraz do całego wydarzenia postanowiła nawiązać w żartobliwy sposób... Metallica! James, Lars, Robert i Kirk byli w 2017 roku gośćmi programu "Carpool Karaoke", w którym odśpiewali fragment wspomnianej już wyżej kompozycji Diamonds. Panowie postanowili przypomnieć ten moment i udostępnili fragment odcinka na swoim Twitterze! Muzycy postanowili zaczepić samą Rihannę pisząc, iż nie mogą uwierzyć, iż ta nie zaprosiła ich do chórków! Gwiazda odpowie zespołowi?

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe