Marilyn Manson powrócił i to u Kanye Westa! Jak to możliwe? Jest wspólne zdjęcie

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Marilyn Manson jest niebezpieczny? Tak twierdzi Evan Rachel Wood

2022-03-17 9:16

Marilyn Manson nie ma ostatnio łatwo i widać, że artysta postanowił zrobić coś, by zmienić swoją sytuację. W social mediach wokalisty, pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że Evan Rachel Wood zostanie pozwana. To jednak nie koniec, bo aktorka odgrywa się, twierdząc, że Manson jest niebezpieczny.

Sytuacja Marilyna Mansona jest od ponad roku, bardzo trudna i śmiało można powiedzieć, że jego kariera się załamała. Wszystko zaczęło się od oskarżeń ze strony byłej partnerki, Evan Rachel Wood, która stwierdziła, że wokalista się nad nią znęcał i wykorzystywał seksualnie. Później Manson wydał oświadczenie, w którym ogłasza, że pozywa byłą partnerkę, twierdząc, że zniszczyła mu karierę. To jednak nie koniec, bo kobieta postanowiła oznajmić, że Manson jest niebezpiecznym człowiekiem.

Co tam w środku gra - Metallica

Marilyn Manson jest niebezpieczny? Tak twierdzi Evan Rachel Wood

Evan Rachel Wood pojawiła się w programie 'The View', w którym opowiedziała o swoim związku z Marilynem Mansonem. Jak powiedziała aktorka:

Nie robię tego, żeby się oczyścić. Robię to, żeby chronić innych. Robię to, żeby ostrzec, że to jest niebezpieczna osoba i żeby nikt się do niej nie zbliżał.

Jak zakończy się ta sprawa? Pewnym jest, że w sądzie, tylko trudno stwierdzić, kto wygra.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć