Margaret w najnowszej “Mellinie” w Esce Rock!

i

Autor: Materiały prasowe - PHOTO: PAWEL DABROWSKI / SUPER EXPRESS Margaret gościnią "Melliny" Eski ROCK

Margaret w najnowszej “Mellinie” w Esce ROCK!

2023-07-07 8:44

W czwartek 6 lipca, o godzinie 18:00, swoją premierę miał dwudziesty siódmy już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościnią epizodu była Margaret - jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która odważnie i sprawnie przemieszcza się między gatunkami, autorka tekstów, producentka muzyczna i właścicielka wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

Gościnią najnowszego odcinka talk-show “Mellina” była Margaret. Polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, od 2020 roku dumna właścicielka wytwórni muzycznej Gaja Hornby Records, pod skrzydłami której wydaje m.in. Zuza Jabłońska. Pozostaje aktywna na rynku muzycznym od 2006 roku, kiedy to po raz pierwszy wzięła udział w programie “Szansa na sukces”. Przełomem okazał się być dla niej rok 2012, kiedy to swoją premierę miał singiel “Thank You Very Much”, który bardzo szybko zyskał status przeboju. Spore kontrowersje wzbudził także klip do numeru, o którym pisały także zagraniczne media. W lipcu 2013 roku światło dzienne ujrzał debiutancki minialbum Margaret. Pierwsza długogrająca płyta artystki, “Add the Blonde”, ukazała się w 2014 roku, a rok później Margaret połączyła siły z Mattem Duskiem, z którym stworzyła projekt “Just the Two of Us”. Obecnie artystka ma na koncie cztery solowe krążki, z czego najnowszy, “Maggie Vision” wydany został w 2021 roku i zaprezentował inne, bardziej osobiste, szczere i będące połączeniem popu i hip-hopu, oblicze Margaret.

Margaret w rozmowie z Marcinem Mellerem w “Mellinie” Eski Rock!

W rozmowie z Marcinem Mellerem, Margaret wraca do niezwykle szczerego, odważnego i osobistego wyznania. W sierpniu 2022 roku, w wywiadzie dla magazynu “Wysokie Obcasy:, wokalistka przyznała, że jako 10-latka padła ofiarą gwałtu. W “Mellinie” gwiazda mówi o sile do przezwyciężania cierpienia.

W którymś momencie musisz podjąć decyzję, że chcesz być szczęśliwy. I ja tę decyzję podjęłam. (...) dobra, ja to przerobiłam, powiedziałam co miałam powiedzieć, i zrobiłam wszystko, żeby tę historię zakończyć.

Margaret o krzywdzie jaka ją spotkała: mierzyłam się z tym całe życie / Mellina #27

W talk show Margaret opowiada też, kim jest "szmula" i dlaczego opadająca powieka była problemem w szkole.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest od soboty na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.