Łydka Grubasa zagra w Klubie Stodoła! [DATA, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Łydka Grubasa zagra w Warszawie

Łydka Grubasa zagra w Klubie Stodoła! Grupa świętować będzie XXI urodziny

2023-01-26 12:18

23 marca 2023 w Klubie Stodoła po raz pierwszy wystąpi Łydka Grubasa. Wydarzenie będzie jedyną okazją do świętowania XXI urodzin zespołu, na chwilę przed premierą najnowszego albumu „ĘĆ”. Druga połowa marca to także początek wiosny i okazja do wybrania się na Grube Wagary z Łydką do Stodoły! Bilety na koncert dostępne w sprzedaży!

Zapraszamy na wyjątkowy marcowy koncert Łydki Grubasa! Jedna z najbardziej żywiołowych polskich grup rockowych, słynąca z koncertowej energii oraz satyrycznych tekstów, po raz pierwszy po raz pierwszy wystąpi w Klubie Stodoła. A będzie to występ unikalny pod kilkoma względami:

Trwa trasa z okazji XX-lecia zespołu, ale w marcu będą XXI urodziny Łydki! I będzie to jedyny koncert, gdzie zespół obiecał sobie poświętować razem z publicznością ten jubileusz.

Premiera nowej płyty zespołu

Koncert odbędzie się chwilę przed oficjalną premierą najnowszej płyty Łydki, zatytułowanej „ĘĆ” - z tej okazji możecie spodziewać się wielu niespodzianek związanych z tą płytą, na scenie pojawią Goście Specjalni a Łydka zagra w towarzystwie sekcji dętej! Przed koncertem odbędzie się oficjalne spotkanie z zespołem, na które równie serdecznie zapraszamy!

Jest to pierwszy, wiosenny weekend, okraszający Pierwszy Dzień Wiosny – wypadałoby go spędzić z hukiem godnym wejścia w cieplejsze klimaty!

Muzyka rockowa lat 80-tych - Polska. Albumy, które zmieniły historię

Łydka Grubasa w Stodole - szczegóły

Rocznica, nowa płyta, wiosna za pasem – zapraszamy na Grube Wagary z Łydką, w sam raz na XXI urodziny!

Łydka Grubasa - Grube Wagary na XXI urodziny!

  • 23 marca 2023, Klub Stodoła
  • ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl