Kult - Pomarańczowa trasa 2021

i

Autor: Materiały prasowe Kult

Kult w Warszawie 2021: bilety i daty koncertów w Stodole

2021-10-18 13:54

W październiku 2021 Kult ponownie wyruszy w coroczną “Trasę Pomarańczową”. Na koncertowej mapie formacji Kazika Staszewskiego tradycyjnie zagościła Warszawa. Podczas czterech koncertów w klubie Stodoła nie zabraknie najważniejszych i znanych od dekad utworów, jak również materiału z najnowszego albumu. Poniżej najważniejsze informacje dotyczące biletów, dat i godzin występów.

Od momentu założenia przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę w 1982 roku grupa nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

Podczas corocznej "Trasy Pomarańczowej" będziemy mieli okazję usłyszeć szlagiery, które znajdują się w stałym repertuarze zespołu, ale także utwory z niedawno wydanego albumu o przewrotnym tytule "Ostatnia płyta".

Kult - koncerty w Warszawie

  • 29.10, godz. 19:00 - Kult, Warszawa, Stodoła
  • 30.10, godz. 19:00 - Kult, Warszawa, Stodoła
  • 05.11, godz. 19:00 - Kult, Warszawa, Stodoła
  • 27.11, godz. 19:00 - Kult, Warszawa, Stodoła

Kult - bilety na warszawskie koncerty

Bilety w przedsprzedaży: 90 zł stojące, 120 zł siedzące (balkon). Bilety do kupienia na ticketclub.pl. 

EskaROCK Live! - wywiad z zespołem Happysad