Krzysztof Sokołowski, Within Temptations i wiele innych. Najlepsze wywiady Eski Rock

i

Autor: Screen z YouTube/Eska Rock Najlepsze wywiady Eski Rock

Krzysztof Sokołowski, Within Temptations, Måneskin i wiele innych. Najlepsze wywiady Eski Rock

2022-11-22 13:04

Właśnie dziś, dokładnie 22 listopada Eska Rock stała się pełnoletnia. Nie da się ukryć, że 18-ste urodziny to genialna okazja do wspominek, przypomnienia najważniejszych kwestii, które mają związek z jedną z najpopularniejszych stacji radiowych, grających muzykę rockową, w Polsce. Nieodłącznym elementem Eski Rock są wywiady - przypominamy wam te najlepsze!

22 listopada to bardzo ważna data w redakcji Eski Rock. To właśnie tego dnia jedna z najpopularniejszych stacji radiowych, grających muzykę rockową, w Polsce rozpoczęła nadawanie. Wszystko zaczęło się w 2004 roku, a to oznacza, że dziś świętujemy nasze 18-urodziny! Taka okazja to idealny moment do wspominek, opowiadania anegdotek i ciekawostek z tych wszystkich lat istnienia i funkcjonowania redakcji radiowej.

Nieodłączną częścią działania Eski Rock są wywiady. Ludzie radia: Agnieszka Szkuta, Wojtek Góralski, Wiktor Brzozowski, Jarema Jamrożek, Jaro Sobierajewicz, Ola Jakubowska, Dawid Zygmunt i prowadzący audycję "Drogowskazy", czyli Aleksandra Galant i Michał Poklękowski przeprowadzili niezliczoną liczbę genialnych rozmów. W ogniu pytań postawione zostały największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny rockowej. Nie zapominamy także o najważniejszych tematach społecznych, o których opowiadali nam najwięksi specjaliści w danej dziedzinie.

Krzysztof Sokołowski, Within Temptations i wiele innych. Najlepsze wywiady Eski Rock

Z okazji naszej 18-stki przypominamy Wam najlepsze wywiady, jakie mogliście usłyszeć na antenie Eski Rock! Wszystkie te rozmowy (oraz wiele innych materiałów!) znajdziecie na naszym oficjalnym kanale w serwisie YouTube!

Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!

Jak wygląda koncertowanie z Iron Maiden? O tym opowiedział zespół Within Temptation!

Pasja nie ma wieku, czyli wywiad z DJ Wiką!

Zespół Nocny Kochanek o płycie "O jeden most za daleko"

YUNGBLUD w rozmowie przed swoim warszawskim koncertem

Anna Dzieduszycka - prawdziwa kobieta z pasją!

Rozmowa z T.Love

Majka Jeżowska o tym, jak przyjęła ją publiczność Pol'and'Rock Festival

Z Eską Rock rozmawiali też członkowie Måneskin!

Gościem stacji był także Kazik Staszewski!

Agnieszka Chylińska w osobistej rozmowie o albumie "Never Ending Sorry"