Korn

i

Autor: Materiały prasowe/Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti

koncerty 2024

Korn w Polsce w 2024 roku! Szczegóły zbliżającego się koncertu

2024-06-18 12:00

KORN zmienił świat muzyki wraz z wydaniem swojego debiutanckiego albumu, który stał się wyznacznikiem dla innych zespołów w ich gatunku muzycznym, a trwały sukces grupy wskazuje na znacznie szerszy wpływ zespołu na kulturę. Teraz wracają do Polski, by ponownie zachwycić fanów pokazem z najwyższej półki!

Od momentu założenia zespołu sprzedali 40 milionów albumów na całym świecie, zdobyli dwie nagrody oraz siedem nominacji do nagrody GRAMMY, odbyli niezliczone trasy koncertowe i ustanowili wiele rekordów na całym świecie, które mają szansę pozostać nieosiągalne dla innych zespołów.

Jonathan Davis, gitarzyści James "Munky" Shaffer i Brian "Head" Welch, basista Reginald "Fieldy" Arvizu i perkusista Ray Luzier, nadal przekraczają granice rocka, alternatywy i metalu, pozostając filarem gatunku dla fanów na całym świecie. Poziom osiągnięć KORN wykracza poza zdobyte wyróżnienia i platynowe certyfikaty, są oni określani jako "prawdziwy motor napędowy, którego obecne zespoły nie potrafią dosięgnąć".

Reprezentują nowy typ muzyki oraz radykalną, nowatorską twórczość, a ich zdolność do wychodzenia poza ramy gatunkowe sprawia, że bariery wydają się nieistotne.

Nu metalowe kapele wszech czasów / Eska ROCK

Korn w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

W 2022 roku wydali swój 14. album „Requiem” i przyznali, że w 2024 roku będą świętować swoje 30-lecie. Szykują dla swoich fanów wiele niespodzianek, w tym koncert w Polsce!

  • 30 lipca 2024 – SPODEK, Katowice
  • Gość specjalny: Spiritbox

Bilety - wciąż dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.

Sprawdź ciekawostki o albumie "Follow the Leader" Korna:

Listen on Spreaker.