Kings of Leon

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Kings of Leon z kolejna zapowiedzią albumu "Can We Please Have Fun". Posłuchaj "Split Screen"

2024-04-05 15:04

Nagrodzony Grammy, multiplatynowy rockowy zespół Kings Of Leon prezentuje „Split Screen”, kolejny utwór zapowiadający nadchodzący studyjny album. Zapowiadane na 10 maja „Can We Please Have Fun” będzie dziewiątym krążkiem w historii grupy. „Split Screen” pojawi się w środkowej, medytacyjnej części płyty, w której zespół stawia na klimat. Premierze piosenki towarzyszyła publikacja lyric video.

Lubimy tę piosenkę. Pomyśleliśmy, że słuchaczom także się spodoba. „Split Screen” da im trochę wglądu w głębię naszego albumu po przesłuchaniu „Mustanga” – komentuje zespół.

Najbardziej wyczekiwane albumy pierwszych miesięcy 2024 roku! / Eska ROCK

Szczegóły nowej płyty Kings of Leon

Zgodnie z tym co sugeruje tytuł, „Can We Please Have Fun” jest dokumentem przedstawiającym jeden z największych rock’n’rollowych zespołów naszych czasów, który nieustannie próbuje nowych rzeczy i świetnie się przy tym bawi. Nagrany w studiu Dark Horse w Nashville pod okiem Kida Harpoona (Harry Styles, Florence + The Machine) album pokazuje nowe oblicze Kings Of Leon. Zespół z jednej strony wraca na tej płycie do swoich szorstkich początków, ale z drugiej ma do zaoferowania wiele nowego. Fani usłyszą na „Can We Please Have Fun” zespół zjednoczony w wizji i celu, wolny od wszelkich oczekiwań i nagrywający płytę, którą – jak deklarują jego członkowie – zawsze chcieli stworzyć.

„Can We Please Have Fun” można już zamawiać w przedsprzedaży. Zespół udostępnił listę utworów, które znajdą się na albumie.

 1. Ballerina Radio
 2. Rainbow Ball
 3. Nowhere To Run
 4. Mustang
 5. Actual Daydream
 6. Split Screen
 7. Don’t Stop The Bleeding
 8. Nothing To Do
 9. Television
 10. Hesitation Generation
 11. Ease Me On
 12. Seen

Sprawdź poniżej, na jakie tegoroczne albumy czekamy najbardziej!