Kid Kapichi z klipem do nowego singla Let's Get To Work!

i

Autor: Materiały prasowe Kid Kapichi z nowym teledyskiem

Kid Kapichi z klipem do nowego singla "Let's Get To Work"!

2023-08-31 14:46

Zespół Kid Kapichi po raz kolejny zelektryzuje nas wszystkich swoim zaraźliwym nowym singlem "Let's Get To Work", który ukazał się pod szyldem wytwórni Spinefarm Records. To niespokojny podmuch tanecznego i wyzywającego punka, a także hymn dla "wszystkich marzycieli”. Tytuł utworu mówi wszystko.

To motywacyjna piosenka o samodzielnym wykonywaniu pracy" - mówi enigmatyczny frontman Jack Wilson. „To naprawdę ważne, zwłaszcza w czasach, w których  nie można polegać na rządzie. Jesteś bardziej zależny od swoich przyjaciół, rodziny i bliskich, ponieważ nikt inny Ci nie pomoże

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

Teledysk

Towarzyszący teledysk do "Let's Get To Work" przenosi widzów na uświęcone tereny ukochanego przez zespół klubu Hastings United FC. Klub, znany ze swojej bogatej historii i pełnej pasji społeczności, stanowił idealne tło dla zabawnej narracji zespołu.

Moimi dwiema największymi miłościami (i często największymi źródłami stresu) w życiu zawsze będą muzyka i piłka nożna. Tak więc możliwość połączenia ich w najnowszym klipie była świetną zabawą", mówi Jack. "Zostało to wzmocnione przez fakt, że byliśmy w stanie tak blisko współpracować z Hastings United, aby stało się to rzeczywistością. Absolutnie uwielbiamy ten klub i wyznaje on wiele tych samych wartości, które uważamy za ważne dla społeczności, którą tak bardzo cenimy. Przepraszamy pana, który tego dnia ponownie obsiewał boisko. Jestem pewien, że bardzo podobało mu się, że zrujnowaliśmy mu całą ciężką prac.

Podróż Kid Kapichi od ich korzeni w Hastings do międzynarodowego uznania była niczym niezwykłym. Z brzmieniem, które łączy w sobie pilność punka z establishmentem i społecznie naładowanymi tekstami z przymrużeniem oka, zespół stworzył wyjątkową przestrzeń na scenie muzycznej. Kid Kapichi są zespołem dla ludzi i są tutaj, aby pomóc ci imprezować i protestować w równym stopniu.