Keitch Richards bardzo szczerze o 60-leciu The Rolling Stones. Co się wydarzy?

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=nVrdXUHvsF0 Screen: https://www.youtube.com/watch?v=nVrdXUHvsF0

Keith Richards o sprzedaży katalogu muzycznego: to oznaka starości

2022-03-17 10:26

Z biegiem lat, coraz więcej artystów decyduje się na sprzedaż swojego katalogu, dzięki czemu zabezpiecza swoich spadkobierców na wiele, wiele lat. Niedawno zapytano o to Keitha Richardsa, który stwierdził, że to oznaka starości.

Z biegiem czasu, coraz więcej muzyków, skłania się do tego, by sprzedać swój katalog dużej wytwórni. Co o tym myśli Keith Richards? Jak on widzi tego typu ruchy? Nie ukrywajmy, sprzedaż praw do katalogu muzycznego, to z reguły bardzo dobry biznes, który finansowo opłacił się wielu artystom.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Jak Keith Richards widzi sprzedaż katalogu? Dla niego to oznaka starości

W wywiadzie dla 'CBS Sunday Morning' Keith Richards przyznał, że nie do końca czuje opcje sprzedaży katalogu. Według gitarzysty, jest to dla niego oznaka starości:

Nie rozmawialiśmy o tym z Mickiem na poważnie. Nie wiem, czy jesteśmy gotowi sprzedać nasz katalog. Może go jeszcze poszerzymy – dodamy parę rzeczy. Sprzedawanie katalogu to oznaka starości.

Jak długo jeszcze będzie grał Richards, o to też został zapytany i odpowiedział:

Gdybym chciał znać odpowiedź, ciągle bym o tym myślał. Może jutro? Może 5 lipca 2025 roku? Tego się nie wie. Przekonam się na własnej skórze.

Przypomnijmy, że The Rolling Stones ruszają w trasę koncertową z okazji 60-lecia. Grupa planuje 14 koncertów w Europie, niestety, Polski zabrakło w planach.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]