Karaś/Rogucki zagrają w warszawskiej Stodole! Projekt zaprezentuje swój najnowszy album

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Karaś/Rogucki w klubie Stodoła [DATA, BILETY]

Karaś/Rogucki zagrają w warszawskiej Stodole! Projekt zaprezentuje swój najnowszy album

2024-02-05 13:55

22 marca 2024 w Klubie Stodoła wystąpi projekt KARAŚ/ROGUCKI. Kuba Karaś i Piotr Rogucki zaprezentują warszawskiej publiczności materiał z nadchodzącego, trzeciego albumu “Atlas Iskier”, którego najnowszym singlem jest piosenka "Pusty Pixel". Bilety dostępne w sprzedaży!

KARAŚ/ROGUCKI zapowiadają trzeci, ostatni album i zamykają tym samym miłosny tryptyk muzyczny. “Atlas Iskier” ukaże się 1 marca 2024 roku i pierwszym przedsmakiem jest wydany 4 listopada – cover kultowego utworu “Zaopiekuj się mną” zespołu Rezerwat. II singiel zespołu to już pełnowymiarowa, autorska piosenka  -„Houston” z gościnnym udziałem Ofelii.

W albumie „Atlas Iskier”, który ukaże się już za chwilę, miłość już nie leczy, nie ratuje – tym razem artyści mówią o tym uczuciu jak o ucieczce przed samotnością, opowiadają o nim w kontekście desperacji czy próbą zapełnienia pustki. Muzycznie krążek kontynuuje wątki z poprzednich wydawnictw, ale jest w odbiorze zdecydowanie mroczniejszy. Tę opowieść otwiera cover kultowego utworu „Zaopiekuj się mną” zespołu Rezerwat, który już wprowadza tę narrację. 

KARAŚ/ROGUCKI nie mówią wprost, że to koniec, ale nastrój pożegnania jest wyczuwalny. Wątki rozstania, podsumowania czy zamknięcia ważnej muzycznej historii przy nadchodzącym projekcie będą kluczowe. 

Skąd się wzięły nazwy polskich zespołów rockowych?

Karaś/Rogucki zagrają w Stodole - DATA, BILETY

  • 22 marca 2024, Klub Stodoła
  • ul. Batorego 10, Warszawa
  • Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej.