Placebo - hymn na cześć końca świata - premiera nowego singla!

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=VOVkzL0ga2w

'Happy Birthday In The Sky' – nowy singiel PLACEBO już dostępny

2022-03-04 15:37

Dziś ukazuje się nowy singiel Placebo, “Happy Birthday In The Sky”. Jest to ostatni singiel, jaki udostępnia zespół przed premierą swojego nowego studyjnego albumu “Never Let Me Go”, który ukaże się 25 marca.

“Happy Birthday In The Sky” to kolejny po “Beautiful James’, ‘Surrounded By Spies’ oraz ‘Try Better Next Time’ singiel Placebo. W każdym z tych utworów zespół serwuje fanom swoją własną i niepowtarzalną wizję tego, co zaprzątało głowy muzyków w ciągu prawie 10 lat, które upłynęły od czasu wydania ostatniego krążka formacji.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Podczas gdy poprzednie single poruszały tematy związane z kwestiami osobistej odpowiedzialności, nasycenia technologią i prawdziwym miejscem ludzkości w świecie, “Happy Birthday In The Sky” to Placebo w najlepszym wydaniu. Brian Molko chwyta każde słowo i uwalnia je w zalewie kontrolowanej ekspresji, powracając do mrocznych emocji, aby opowiedzieć historię o stracie i mechanizmach, których używamy, by sobie z nią poradzić.

Dodaje:

„’Happy Birthday In The Sky’ to dla mnie jeden z bardziej bolesnych momentów na albumie. Happy Birthday In The Sky to wyrażenie, którego używam od dłuższego czasu. Kiedy mówię wszystkiego najlepszego ludziom, których już z nami nie ma, wyrażając tym samym ten ból, a myślę, że jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Znasz to uczucie straty, to uczucie rozpaczy. Jakby część twojego ciała i duszy została niesprawiedliwie od ciebie oderwana. I rozpaczasz i rozpaczasz, i czekasz.

Myślę, że jest to coś tak głębokiego i emocjonalnego, że naprawdę przekaże słuchaczowi coś potężnego. I to w zasadzie wszystko, co mnie interesuje. Za jaką cenę? Kogo to obchodzi. Dopóki ta piosenka naprawdę porusza ludzi, wszystkie poświęcenia, jakie trzeba ponieść, by znaleźć się w tym miejscu, są dla mnie do przyjęcia. Nie jest tak źle, kiedy żyjesz tymi emocjami – jesteś bardzo, bardzo żywy w tej chwili, kiedy to robisz”.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)