Guns N' Roses zaprezentował na żywo NOWY utwór! Tak brzmi The General!

i

Autor: Materiały prasowe Guns N' Roses na żywo z nowym kawałkiem!

Guns N' Roses zaprezentował na żywo NIEWYDANY utwór! Tak brzmi "The General"!

2023-11-03 15:35

Mamy bardzo dobre wieści dla wszystkich tych, którzy mocno wyczekują muzycznych premier od Panów z Guns N' Roses! W czwartek na koncercie w Hollywood Bowl w Los Angeles formacja zrobiła to, o czym plotkowało się od tygodni, czyli zaprezentowała NIEWYDANY wcześniej utwór na żywo! Był to zupełny debiut kompozycji pod tytułem "The General"!

Już od wielu miesięcy mówi się o tym, że zespół Guns N' Roses pracuje nad nową muzyką. No może nie do końca taką nową - sam Slash w licznych wywiadach przyznawał, że grupa wzięła na warsztat wersje demo utworów, które powstały podczas sesji nagraniowych do albumu Chinese Democracy. W tym roku, już za kilka tygodni, minie dokładnie piętnaście lat od dnia, kiedy to światło dzienne ujrzał ostatni, na chwilę obecną, krążek legendy hard rocka. Już w sierpniu tego roku swoją oficjalną premierę miała studyjna wersja utworu Perhaps, który od tamtej pory na dobre zagościł na koncertowej setliście Gunsów. Wygląda na to, że na dniach czeka nas premiera nowego numeru!

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Guns N' Roses prezentują na żywo "The General"

W czwartek 2 listopada formacja wystąpiła w Hollywood Bowl w Los Angeles. Zebrani tego dnia na miejscu fani mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć po raz pierwszy na żywo NIEWYDANĄ dotąd nową, studyjną wersję jeszcze innego demo z czasów Chinese Democracy. Guns N' Roses zaskoczył fanów prezentując kawałek The General! Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać premiery kompozycji w serwisach streamingowych, ale kto wie, może czeka nas jakaś niespodzianka z okazji 15-lecia Chinese Democracy? Pozostaje nam czekać i śledzić kroki zespołu!