eska rock on tour!

Eska ROCK on Tour! Słuchacze i ekipa Eski ROCK podbili Pragę - zobacz zdjęcia z wyjazdu w ramach wygranego konkursu

2024-05-29 12:52

Jak to mówią, nic nie trwa wiecznie i wszystko gdzieś tam ma swój koniec. Nie inaczej sprawa się ma z akcją Eska ROCK on TOUR, która właśnie przechodzi do historii - a przynajmniej ta jej odsłona! Mimo przeszkody, jaką z pewnością stał się odwołany koncert Bruce'a Springsteena, słuchacze, słuchaczki i ekipa Eski ROCK bawili się w Pradze znakomicie - zobacz zdjęcia!

Bruce Springsteen zaskakuje od lat, nie zawsze ma to jednak znaczenie pozytywne. Wiadomość o odwołaniu kilku koncertów "Bossa" w Europie pojawiła się w tym najmniej odpowiednim momencie, gdy słuchacze i słuchaczki Eski ROCK, zwycięzcy i zwyciężczynie akcji "Eska ROCK on TOUR Praha 2024!" oraz ekipa radia domykali ostatnie sprawy i przygotowania przed zaplanowanym na poniedziałek 27 maja wyjazdem do stolicy Czech, którego punktem centralnym miał być właśnie udział wszystkim w praskim koncercie Springsteena, pierwotnie zaplanowanym na 28 maja.

Natychmiastowo stało się jednak jasne, że "show must go on", a czas trzeba będzie sobie zorganizować nieco inaczej, na spontanie - i ruszyli! Ekipa słuchaczy wraz z przedstawicielami Eski ROCK: Jaro Sobierajewiczem, Dawidem Zygmuntem, Pawłem Lorochem, Krzyśkiem Sokołowskim i Claudią Antoszewski wyjechała do Pragi. Podróż swoje trwała, po niej jednak nadszedł czas na integrację, rockowe zwiedzanie stolicy Czech, zabawę i wspólne spędzanie wolnego czasu, też w... Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze! Nastroju nikomu nic nie było w stanie popsuć, nawet nie do końca sprzyjająca pogoda!

SHORT - Człowiek z Metalu - 7 marca - Suchary | ESKA ROCK

Zdjęcia z akcji "Eska ROCK on TOUR Praha 2024!"

Wszystko jednak ma swój koniec, nawet takie przygody! Co działo się w Pradze, zostaje w Pradze, ale uchylamy przed Wami nieco rąbka tajemnicy i zachęcamy do zajrzenia do galerii ze zdjęciami z pobytu społeczności Eski ROCK w Czechach - fotki znajdziecie na otwarciu artykułu i nieco niżej!

Eska ROCK on TOUR Praha 2024 - zobacz zdjęcia: