eska rock on tour!

Rockowa odsłona Pragi! Oto muzyczne miejsca, które warto zobaczyć w Stolicy Czech

2024-05-28 13:31

Eska ROCK On Tour wciąż jeszcze trwa! Choć Bruce Springsteen zaniemógł i wyczekiwany przez fanów i fanki, również z Polski, koncert został odwołany, to nie mogliśmy zawieść słuchaczy naszej stacji i podróż do Czech i tak się odbyła! Tym bardziej, że stolica tego kraju oferuje naprawdę wiele miejsc, związanych z historią rocka, które warto zobaczyć!

Przez prawie cały maj na antenie Eski ROCK i za pośrednictwem specjalnej strony internetowej nasi słuchacze mogli brać udział w naprawdę szczególnym konkursie. Główną wygraną w nim był udział w koncercie Bruce'a Springsteena, który miał się odbyć w czeskiej Pradze we wtorek 28 maja. No właśnie, miał. "Boss" już w sobotę odwołał zaplanowany na ten dzień występ w Marsylii, a dzień później śladem tym podążyły pokazy właśnie w Czechach oraz we Włoszech. Czy to oznaczało wielki zawód i smutek wybranej grupy piętnastu szczęśliwców i ich osób towarzyszących, którym obiecano wyjazd do Pragi i na koncert w towarzystwie prezenterów Eski ROCK: Dawida Zygmunta, Jaro Sobierajewicza, Pawła Lorocha i Krzyśka Sokołowskiego?

ZOBACZ TAKŻE: Człowiek z metalu - wszystkie tracklisty z autorskiej audycji Krzyśka Sokołowskiego w Esce ROCK!

The Rolling Stones - 5 ciekawostek o albumie "Exile on Main St."

Praga na rockowo!

Oczywiście, że nie! Eska ROCK nie uznaje półśrodków! Podróż oczywiście się odbyła i mimo tych nie do końca fajnych okoliczności, stała się okazją do zacieśniania więzi między społecznością i przedstawicielami naszej stacji! By choć nieco zastąpić wygranym w konkursie brak koncertu, prowadzący zabrali ekipę na wycieczkę po czeskiej Pradze - oczywiście rockowymi śladami! Tych w stolicy Czech nie brakuje - jakie miejsca będąc w Pradze szczególnie warto odwiedzić? Sprawdźcie w galerii na samej górze kilka zupełnie kluczowych lokalizacji dla wszystkich fanów i fanek muzyki!

Sprawdź ciekawostki o albumie "Kick" INXS:

Listen on Spreaker.