Jubileuszowa edycja Pol'and'Rock Festival 2024 obfitować będzie w dziesięć szczególnych momentów! Zaczęło się w zeszłym roku

i

Autor: Oleg Marusic/REPORTER Aż dziesięć ślubów na jubileuszowej edycji Pol'and'Rock Festival 2024!

Pol'and'Rock Festival

Dziesięć szczególnych momentów na jubileuszowym Pol'and'Rock Festival 2024! Wszystko zaczęło się w zeszłym roku

2024-06-14 14:30

Choć 29. edycja Pol'and'Rock Festival to już dawno przeszłość, a nam coraz bliżej do tegorocznej, jubileuszowej odsłony, to echa tej z 2023 roku wciąż rozbrzmiewają w przestrzeni publicznej. Sporo mówi się do dziś zwłaszcza o jednym, niezwykle szczególnym zdarzeniu, do którego doszło podczas "najpiękniejszego festiwalu świata". Okazuje się, że nie była to jednorazowa akcja!

Ubiegłoroczna edycja Pol'and'Rock Festival pod wieloma względami okazała się szczególna, jedno wydarzenie wybiło się jednak mocniej, a to ze względu na swoją wyjątkowość. Mowa o ślubie, do którego doszło w trakcie wydarzenia po raz pierwszy w całej jego historii! W Centrum Prasowym imprezy dwójka festiwalowiczów, stałych bywalców Pol'and'Rock - Dominika i Romek - wzięła ślub cywilny! Ceremonię poprowadziła urzędniczka z USC w Czaplinku – Pani Małgorzata Federowiak-Nowacka, na miejscu obecni byli także dziennikarze oraz sam Jurek Owsiak. To właśnie on zdradził, że z pewnością nie była to jednorazowa akcja!

Pol’and’Rock Festival - 10 występów, które przeszły do historii imprezy

Dziesięć ślubów na jubileuszowej edycji Pol'and'Rock!

Jak napisał Jurek na swoim oficjalnym profilu w social mediach, na terenie festiwalu w tym roku oficjalnie otwarty zostanie Pałac Ślubów! Wszystko to dlatego, że aż dziesięć par wyraziło chęć zwarcia związku małżeńskiego podczas 30. Pol'and'Rock Festival, a ich prośby zostały już zaakceptowane przez Urząd Cywilny w Czaplinku oraz przez fundację WOŚP.

Jak zaznacza organizator, specjalne miejsce powoli się tworzy, by zapewnić jak najbardziej kolorową i radosną atmosferę w trakcie tak ważnego życiowego wydarzenia. Czy ślub na Pol'and'Rock stanie się nową tradycją? Z pewnością przekonamy się o tym z czasem!

Pol'and'Rock Festival 2024 - gdzie i kiedy odbędzie się jubileuszowa edycja?

30. edycja Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku. 30. Pol'and'Rock Festival ponownie zawita na teren Lotniska Czaplinek-Broczyno - udział w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatny. Póki co ogłoszono, że na "najpiękniejszym festiwalu świata" wystąpią m.in Motionless In White, Electric Callboy, Celkilt MYRATH i Kasia Kowalska, która świętować będzie 30 lat debiutanckiego albumu "Gemini" czy zespół Ich Troje, co wzbudziło ogromne emocje wśród fanów i fanek formatu.

Oto 10 występów, które przeszły do historii Pol’and’Rock Festival: