Dragonforce w barwach Napalm Records! Nadchodzi nowa trasa koncertowa

i

Autor: Materiały prasowe- fot. Travis Shinn Nowości w zespole Dragonforce

Dragonforce w barwach Napalm Records! Nadchodzi nowa trasa koncertowa

2023-08-11 12:06

Napalm Records z dumą ogłasza podpisanie kontraktu z najszybszym zespołem na świecie – nominowaną do nagrody Grammy legendą power metalu DRAGONFORCE! Założony w 1999 roku brytyjski zespół, urzekł publiczność na całym świecie swoimi płytami i kultowymi singlami, w tym hymnem „Through the Fire and Flames”, który pokrył się platyną.

Formacja znana jest ze swoich epickich kompozycji, znak rozpoznawczy DRAGONFORCE to mistrzowskie i błyskawiczne solówki gitarowe, znakomicie wykonanywane przez duet wirtuozów Hermana Li i Sama Totmana. Pięcioosobowy zespół, w skład którego wchodzą wokalista Marc Hudson, basistka Alicia Vigil i perkusista Gee Anzalone, czerpie inspirację z niezliczonych stylów heavy metalowych, królestw fantasy i gier wideo, łącząc rockowe wpływy z lat 80. z chwytliwymi refrenami i podnoszącymi na duchu melodiami.

Wraz z dzisiejszym ogłoszeniem o kontrakcie z Napalm Records i najbardziej ambitnym albumem na horyzoncie, DRAGONFORCE z radością informuje o północnoamerykańskiej trasie, która jest częścią ich światowej, najbardziej spektakularnej trasy koncertowej! Wezmą w niej udział goście specjalni, Amaranthe i zaprzyjaźnione zespoły z wytwórni Napalm Records, NanowaR of Steel, a także Edge of Paradise. Trasa rozpocznie się 20 października w Mesa w Arizonie. Po odwiedzeniu największych miast w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, trasa zakończy się wielkim finałem w Los Angeles, 19 listopada.

Najnowocześniejsi w branży? Johannes Eckerström z AVATAR / Eska Rock

Dragonforce na koncertach!

Bilety trafią do sprzedaży w ten piątek, 11 sierpnia 2023 r. o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Odwiedź stronę dragonforce.com, aby zapoznać się z opcjami biletów i pakietami VIP. W międzyczasie europejscy fani mogą obejrzeć pełne energii występy zespołu na żywo podczas letnich festiwali, Leyendas del Rock i Summer Breeze Open Air.  A wkrótce więcej wieści z obozu DRAGONFORCE!