Depeche Mode debiutują na żywo z Ghosts Again! To pierwszy występ grupy od pięciu lat!

i

Autor: Screen z RaiPlay - https://www.raiplay.it/video/2023/02/Sanremo-2023-serata-finale-Depeche-Mode-in-anteprima-mondiale-con-il-nuovo-singolo-b42d554a-34a3-4fe0-9974-7b4989295033.html Depeche Mode debiutują na żywo z utworem "Ghosts Again"

Depeche Mode zadebiutował na żywo z "Ghosts Again"! To pierwszy występ grupy od pięciu lat!

2023-02-12 10:36

W czwartek 9 lutego zespół Depeche Mode oficjalnie zaprezentował swój najnowszy, wyczekiwany singiel z nadchodzącego albumu "Memento Mori". Utwór "Ghosts Again" spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem na całym świecie. Kilka dni później muzycy zagrali nową kompozycję po raz pierwszy na żywo!

W czwartek 9 lutego, punktualnie o godzinie 17:00 czasu polskiego, swoją premierę miał najnowszy, bardzo wyczekiwany singiel Depeche Mode. Kompozycja, zatytułowana Ghosts Again zapowiada nadchodzący, piętnasty album studyjny grupy. Wydawnictwo Memento Mori ukaże się już 24 marca, zostało ono wyprodukowane przez Jamesa Forda i Martę Salogni. Na projekt złoży się w sumie dwanaście premierowych kompozycji. Będzie to nie tylko pierwszy od sześciu lat album grupy, ale także pierwszy od niespodziewanej śmierci współzałożyciela zespołu, Andy'ego Fletchera. Wiadomo, że na płycie nie znajdzie się materiał, stworzony przez artystę - Dave Gahan i Marton Gore nie zdążyli spotkać się z Fletcherem w studio.

Depeche Mode po raz pierwszy na żywo z "Ghosts Again"!

Zespół był gościem muzycznym finału Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. To właśnie tam Dave i Martin w towarzystwie muzyków koncertowych, zaprezentowali po raz pierwszy na żywo kompozycję Ghosts Again! Na set złożyło się także wykonanie live klasycznego utworu Personal Jesus. Sprawdź nagranie poniżej oraz w nieco lepszej jakości pod linkiem! Jest to równocześnie pierwszy występ formacji od pięciu lat!

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe