Depeche Mode na DWÓCH KONCERTACH w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy zagra zespół?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Anton Corbijn Depeche Mode w Polsce na dwóch koncertach [DATY, MIASTO, BILETY]

Depeche Mode na DWÓCH KONCERTACH w Polsce w 2024 roku! Poznaliśmy gościa specjalnego

2023-10-31 10:41

Wspaniałe wieści dla fanów zespołu Depeche Mode, którym nie uda się dotrzeć na dwa nadchodzące, warszawskie koncerty formacji. Ta powróci do naszego kraju już w przyszłym roku! Promocja świetnie przyjętego "Memento Mori" trwa, w związku z czym Dave Gaham i Martin Gore już w lutym 2024 roku ponownie zagrają w Polsce! Gdzie i kiedy odbędą się pokazy? Kiedy rusza sprzedaż biletów?

W październiku ubiegłego roku stało się jasne, ze Dave Gahan i Martin Gore, po przedwczesnej śmierci Andy'ego Fletchera, kontynuują działalność. Zespół ogłosił, że wyrusza w nową trasę, na której promować będzie najnowszy, nadchodzący album. Mowa oczywiście o wydanym w marcu 2023 roku Memento Mori. Klimatyczny, mroczny krążek został bardzo dobrze przyjęty przez rynek, tak samo, jak towarzyszące mu w ramach trasy występy. W ramach "Memento Mori Tour" Depeche Mode zawitają do Polski już 2 sierpnia, na warszawski PGE Narodowy 4 sierpnia do krakowskiej TAURON Areny. Mamy świetnie wieści dla tych, którym te terminy nie pasują - będzie jeszcze okazja zobaczyć Dave'a i Martina na żywo!

Depeche Mode - przełomowe single zespołu / Eska Rock

Depeche Mode kontynuują trasę!

Po sprzedaży ponad dwóch milionów biletów na dotychczasową trasę koncertową Memento Mori i po wyprzedanych koncertach w Ameryce Północnej i Europie, Depeche Mode ogłaszają dodatkowe daty trasy koncertowej w Europie na rok 2024. Po letnich i jesiennych koncertach stadionowych i arenowych w Europie, Meksyku, Kanadzie i USA, Depeche Mode ogłosili dzisiaj 29 nowych dat koncertów w Europie, które przedłużą trasę aż do 2024 roku. Jeszcze większa liczba fanów będzie miała teraz szansę doświadczyć surowej, emocjonalnej mocy trasy Memento Mori, określonej przez Rolling Stone jako "zachwycające święto życia i muzyki".

Depeche Mode w Polsce na dwóch koncertach [DATY, MIASTO, BILETY]

Zespół odwiedzi Łódź pod koniec lutego w przyszłym roku! Poniżej szczegółowe informacje!

  • 27.02.2024 - Atlas Arena, Łódź
  • 29.02.2024 - Atlas Arena, Łódź

BILETY

  • Sprzedaż ogólna rozpoczęła się w piątek, 14 lipca na LiveNation.pl o godz. 10:00

Gość specjalny koncertu!

Humanist wystąpi jako gość specjalny przed koncertami Depeche Mode! 

Humanist to ambitny projekt, będący eksplozją rock'n'rolla z przyszłości, który prezentuje kompozycje i realizacje Roba Marshalla wraz z wokalnymi popisami Dave'a Gahana (Depeche Mode), Marka Lanegana (Queens of the Stone Age) oraz z innymi znakomitymi wokalistami muzycznymi - mocny miks, mistrzowsko prowadzony przez Roba Marshalla (gitarzystę Exit Calm i współautora słynnych albumów Marka Langana "Gargoyle" i "Somebody's Knocking"), który napisał, zagrał i wyprodukował całą muzykę.