Daria Zawiałow wystąpi w Warszawie w ramach trasy METROPOLIS... wojen nie będzie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Daria Zawiałow zagra w Warszawie!

Daria Zawiałow wystąpi w Warszawie w ramach trasy "METROPOLIS... wojen nie będzie"! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-09-08 12:14

Daria Zawiałow wraca do Klubu Stodoła w ramach trasy „METROPOLIS… wojen nie będzie”. Jedna z najbardziej utalentowanych polskich artystek młodego pokolenia wystąpi w Warszawie już 10 grudnia 2022. Bilety dostępne w sprzedaży!

Daria Zawiałow - „METROPOLIS… wojen nie będzie”. Tytuł jesiennej trasy sam w sobie wiele już zdradza. Rzeczywiście będzie to pożegnanie z projektem „Wojny i noce”, ale nie tylko… Trasa „Metropolis… wojen nie będzie” to pożegnanie Darii ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok! Artystka od kilku dobrych lat nie zwalniała tempa - tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych. Czas zaciągnąć hamulec! Zatrzymać się, naładować baterie, inspirować się i zbierać pomysły na nowy materiał. Będzie to więc ostatnia okazja by zobaczyć koncertującą Darię z zespołem przed dłuższą przerwą.

Daria Zawiałow i "METROPOLIS... wojen nie będzie" - czego fani mogą się spodziewać na koncertach?

A skoro nie będziemy widzieć się dłużej, to wypadałoby pożegnać się nie tylko materiałem z ostatniego albumu. Dlatego też w repertuarze koncertowym fani znajdą piosenki z dwóch poprzednich płyt, czyli z „A Kysz!” i „Helsinki”. Przekrojowo ujęta setlista będzie miała wspólny mianownik w postaci nowych aranżacji. Daria z producentem Michałem Kushem planują ukazać mroczną stronę swoich piosenek, więc czeka nas zupełnie nowa odsłona repertuaru. Pojawią się też utwory spoza repertuaru Darii, covery i jedna zupełnie świeża produkcja.

„Wywiadówka Eski ROCK” Natalia Przybysz i Dawid Zygmunt

Daria Zawiałow wystąpi w Warszawie w ramach trasy "METROPOLIS... wojen nie będzie"! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

W ramach trasy Daria Zawialow zagra w Warszawie! Seria występów "METROPOLIS... wojen nie będzie" dotrze do stolicy dokładnie 10 grudnia b.r do Klubu Stodoła! Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl.