Daria Zawiałow w Mellinie Eski ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe - FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Daria Zawiałow u Marcina Mellera w "Mellinie" Eski ROCK

Daria Zawiałow w "Mellinie" Eski ROCK!

2023-07-28 9:36

W czwartek 27 lipca, o godzinie 18:00, swoją premierę miał trzydziesty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościnią epizodu była jedna z najbardziej cenionych artystek polskiej sceny - Daria Zawiałow! Co zdradziła na temat swojego nadchodzącego albumu?

Daria Zawiałow z muzyką związana jest od najmłodszych lat. W wieku zaledwie ośmiu lat wzięła udział w programie “Od przedszkola do Opola”, występowała także na licznych festiwalach dziecięcych i młodzieżowych. W 2009 roku wokalistka pojawiła się w programie “Szansa na Sukces”, który wygrała, dzięki czemu wzięła udział w koncercie “Debiuty” podczas Festiwalu w Opolu. Kolejne lata to udział artystki w największych programach typu talent show - “Mam Talent”, gdzie dotarła do półfinału i “X Factor”, w którym znalazła się wśród finałowej dwunastki. Szerokie uznanie Daria Zawiałow zyskała po wzięciu udziału w koncercie “Debiuty” na 53 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie zaśpiewała utwór Malinowy Chruśniak. Artystka wygrała i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Polskiego Radia. W 2017 roku ukazał się pierwszy album studyjny Darii, zatytułowany A kysz!, który został nagrodzony Fryderykiem w kategorii Album roku alternatywa, artystka okrzyknięta została także Fonograficznym debiutem roku. Dwa lata później swoją premierę miał drugi album studyjny Darii, Helsinki, który także osiągnął ogromny sukces i wypromował takie utwory jak Nie dobiję się do Ciebie, tytułowy, Gdybym miała serce, Szarówka, czy Hej! Hej!. Ta płyta również przyniosła artystce Fryderyka. W 2021 roku Daria podzieliła się z fanami swoim trzecim wydawnictwem. Wojny i Noce przyniosły nieco zmienione brzmienie, oscylujące bardziej wokół popu i także biło rekordy popularności. Obecnie Zawiałow przygotowuje się do wydania nowego, niezatytułowanego jeszcze krążka. Jego premiera ma nastąpić już jesienią, do tej pory wydawnictwo promują single FIFI Hollywood Złamane serce jest OK. Zimą zaś gwiazda wyruszy w trasę koncertową, promującą projekt.

Mellina #30: Daria Zawiałow: to był mój najgorszy koncert. Zjadł mnie stres. Stres mną zawładnął

Daria Zawiałow w "Mellinie" Eski ROCK!

"Mellinie" Marcina Mellera, artystka ujawnia, że lubi... boksować. Przyznaje, że treningi relaksują ją lepiej niż joga. Wokalistka przyznaje się też do porażki jaką jest brak prawa jazdy. Daria Zawiałow przyznaje też, że ma świadomość, że media rozpisują się o jej życiu prywatnym, rozwodzie, nowym partnerze, ale jak mówi, wie, że to część tego zawodu.

Nie będę oszukiwać, nawet nie podeszłam do tego. Mam taki słomiany zapał jeśli chodzi o prawo jazdy. Jestem control freakiem w pracy a tego jakoś nie potrafię. Ciągle o tym gadam, a tego nie robię.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.