Brian Johnson wydaje autobiografię! Znana jest oficjalna data premiery wydawnictwa

i

Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News Wokalista AC/DC oficjalnie zapowiedział swoją autobiografię!

Brian Johnson wydaje autobiografię! Znana jest oficjalna data premiery wydawnictwa

2022-09-07 13:12

Uwielbiany przez fanów wokalista AC/DC w końcu wyda swoją wyczekiwaną autobiografię! Brian Johnson na kartkach "The Lives of Brian" opowie nieco więcej o swoim życiu, karierze, dołączeniu do AC/DC i wielkiej sławie, jaka się z tym wiązała. Kiedy ukaże się wydawnictwo? Już naprawdę niedługo! Sprawdź wszystkie szczegóły!

Kariera muzyczna Briana Johnsona rozpoczęła się w 1970 roku, gdy dołączył on do kabaretowego zespołu Jasper Hart Band, który wykonywał piosenki z musicalu Hair oraz klasyczne utwory z tamtego okresu. Już rok później członkowie tej formacji utworzyli grupę Geordie, która cieszyła się dość dużą popularnością w Wielkiej Brytanii. Przełom dla jego kariery nastąpił w 1980 roku, kiedy to dołączył do zespołu AC/DC. Brian zastąpił zmarłego w lutym tego samego roku Bona Scotta. Co ciekawe, członkowie grupy zdecydowali się przesłuchać Johnsona, ponieważ po raz pierwszy usłyszeli o nim właśnie od Scotta, który miał okazję być na jednym z koncertów Geordie. Pierwszym albumem, nagranym z udziałem Briana był krążek Back in Black, który osiągnął ogromny sukces komercyjny i obecnie jest jednym z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki. Johnson został bardzo ciepło przyjęty przez fanów AC/DC, którzy zwrócili uwagę na jego charakterystyczny głos i sposób bycia. Choć artysta opuścił zespół w 2016 roku z względu na problemy ze słuchem, to powrócił w wielkim stylu już dwa lata później i wziął udział w nagraniu płyty Power Up, który ukazał się w 2020 roku. 

Brian Johnson wydaje autobiografię! Kiedy premiera?

Początki kariery muzycznej, dołączenie do AC/DC i wielki sukces z tym związany, szalone życie rockmana, miłość do motoryzacji i teatru muzycznego. Zdecydowanie Brian Johnson ma wiele ciekawych historii do opowiedzenia, tym lepiej, że zdecydował się o nich napisać! Już w kwietniu ubiegłego roku artysta potwierdził, że wyda swoją autobiografię, początkowo wydawnictwo miało ukazać się w październiku tego samego roku, jednak z nieznanych względów premiera nie odbyła się. Muzyk potwierdził w poniedziałek 5 września, że jego autobiografia, zatytułowana The Lives of Brian ukaże się już 25 października! Książka jest już dostępna w przedsprzedaży. Niestety, na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji na temat polskiego wydania książki - gdy tylko takowe się pojawią, artykuł zostanie zaktualizowany!

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Mam za sobą kilka długich nocy i kilka wspaniałych nocy, złe dni i wiele dobrych. Teraz przybywam, ponieważ napisałem o tym książkę… "The Lives of Brian" ukaże się w październiku - napisał Brian na Twitterze.

Sonda
Masz zamiar przeczytać autobiografię Briana Johnsona?