Billie Eilish

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty 2024

Billie Eilish w Polsce w 2025 roku - BILETY. Ile kosztują? Tak wyglądają ceny wejściówek na koncerty

2024-05-03 9:25

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu studyjnego Billie Eilish. W ramach promocji nadchodącego "Hit Me Hard and Soft" gwiazda wyruszy w światową trasę koncertową, a ta nie ominie również naszego kraju! Billie zagra w Polsce aż dwa razy! Zbliża się regularna sprzedaż biletów na pokazy - jak prezentują się ceny wejściówek?

Już za dwa tygodnie, dokładnie 17 maja, światło dzienne ujrzy niezwykle wyczekiwany, trzeci już studyjny album Billie Eilish. Wydawnictwo dwukrotnej zdobywczyni Oscara za "Najlepszą piosenkę" nosi tytuł Hit Me Hard and Soft i jak wyjaśniła sama zainteresowana, przed jego premierą nie ukaże się żaden singiel, gdyż wokalistce zależeć ma na tym, by fani odebrali wszystkie dziesięć kompozycji, jakie trafią na krążek, jako jedną, zwartą całość.

Dosłownie na chwilę przed wydaniem płyty Billie ogłosiła szczegóły trasy koncertowej. "HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR" dotrze również do Polski - i to na aż dwa koncerty! Te odbędą się 3 i 4 czerwca 2025 w TAURON Arena Kraków. Przedsprzedaż biletów na pokazy dla posiadaczy specjalnego kodu miała miejsce już we wtorek 30 kwietnia, dzięki czemu wiemy, w jakim przedziale cenowym oscylują wejściówki.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

CENY na dwa koncerty Billie Eilish w Polsce w 2025 roku

Ceny biletów na dwa koncerty Billie Eilish w Krakowie w 2025 roku niestety raczej wpisują się w trend dość wysokich. Jak prezentują się one dokładnie? Rozpiska poniżej (koszt zawiera już opłatę serwisową):

  • Trybuna - 309, 361, 442, 493 lub 677 zł (w zależności od wybranego miejsca)
  • Miejsca przy przejściu - od 364 do 732 zł
  • Płyta - 677 zł
  • Bilet platinum - od 1380 do 1670 zł

Kiedy odbędzie się regularna sprzedaż biletów na koncerty Billie Eilish w Krakowie?

Ogólna sprzedaż biletów na polskie koncerty Billie Eilish rozpocznie się 3 maja o godzinie 10:00.

Oto tegoroczne koncerty, na które czekamy: