Bartosz Węglarczyk w najnowszej odsłonie “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS WARSZAWA Bartosz Węglarczyk w najnowszej odsłonie “Melliny” w Esce ROCK!

Bartosz Węglarczyk w najnowszej odsłonie “Melliny” w Esce ROCK!

2023-09-29 11:31

W czwartek 28 września, o godzinie 18:00, swoją premierę miał trzydziesty dziewiąty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościem epizodu był Bartosz Węglarczyk - polski dziennikarz, obecnie redaktor naczelny portalu Onet.pl.

Gościem najnowszego odcinka “Melliny” był Bartosz Węglarczyk - dziennikarz, redaktor naczelny portalu Onet.pl. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, w 1989 roku został dziennikarzem “Gazety Wyborczej”, gdzie przez lata pełnił funkcję szefa działu zagranicznego. Z redakcji odszedł w 2011 roku i już rok później został redaktorem naczelnym miesięcznika “Sukces”. Telewidzom zaś dał się poznać jako prowadzący program śniadaniowy “Dzień dobry TVN”, częścią redakcji którego był do kwietnia 2016 roku. Przez krótki okres czasu współpracował także z Eską ROCK jako współprowadzący audycję “Zwolnienie z WF-u” (2012 rok). W 2016 roku Bartosz Węglarczyk został dyrektorem programowym i redaktorem naczelnym portalu Onet.pl. W grudniu 2022 został także felietonistą tygodnika “Newsweek Polska”.

Bartosz Węglarczyk szef Onetu: ja i moi dziennikarze byli szantażowani i straszeni przez polityków / Mellina #39

“Mellina” w Esce ROCK - Bartosz Węglarczyk gościem!

U Marcina Mellera w “Mellinie” w Esce Rock, dziennikarz, nazywany niekiedy zwierzęciem politycznym przyznaje, że ma już dosyć polityki i polityków! Jego zdaniem przerażający jest fakt, że dwie największe partie nie potrafią ze sobą rozmawiać. Węglarczyk opowiada też o wpadkach w programach na żywo i dlaczego nikt już nie chce czytać o wojnie w Ukrainie.

Ja nie jestem do końca pewien co by się stało, gdyby kampania wyborcza w Polsce potrwała rok. (...) już dwie osoby zginęły z powodu agresji w polskiej polityce. I kto nam zagwarantuje, że nie będzie kolejnych? - mówi Węglarczyk.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.