Aukcje WOŚP - wylicytuj współprowadzenie audycji @ktywacja

i

Autor: Matriały prasowe

Aukcje WOŚP - wylicytuj współprowadzenie audycji @ktywacja

2022-01-24 15:15

Aukcje WOŚP co roku przyciągają wielu zainteresowanych, którzy są gotowi wesprzeć orkiestrę konkretnymi kwotami. Do wylicytowania są bardzo ciekawe i unikatowe rzeczy, a i my postanowiliśmy dorzucić coś od siebie. Możecie wylicytować współprowadzenie audycji na naszej antenie! Mowa tu o uwielbianej przez was @ktywacji!

Licytacje na WOŚP zawsze są bardzo ciekawe i potrafią osiągnąć ogromne kwoty, co nie powinno dziwić. Co roku wystawiane są limitowane i często wyjątkowe rzeczy, których nie znajdziemy nigdzie indziej. W tym roku również nie brakuje rzeczy, które budzą ogromne zainteresowanie, a i my postanowiliśmy dorzucić swoją cegiełkę. Możecie wylicytować współprowadzenie audycji w Esce ROCK! Mowa tutaj o paśmie porannym czyli @ktywacji!

Aukcje WOŚP - wylicytuj współprowadzenie audycji @ktywacja

Chcesz zobaczyć jak działa radio od kuchni, mieć wpływ na emitowaną w nim muzykę, a może masz coś do powiedzenia?

W tym roku zdecydowaliśmy się przekazać na aukcję możliwość współprowadzenia porannego programu radiowego wraz z naszymi DJ’ami. Audycja, którą chcemy oddać w Wasze ręce to @ktywacja.

Wygrana osoba będzie miała wpływ na jej przebieg oraz emitowane w niej utwory. Będzie mogła poznać naszych prowadzących, zobaczyć studio, a przede wszystkim dotrzeć do słuchaczy EskiROCK. Licytujcie i razem wspomagajmy 30 już finał WOŚP! 

Specjalną licytację znajdziecie TUTAJ

Co tam w środku gra? Nirvana

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu