atem prezentują nowy singiel!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy singiel atem

atem prezentują nowy singiel!

2023-05-11 11:09

Pod nazwą atem kryje się wokalistka i autorka tekstów Justyna Chachuła, która od początku działalności współpracowała z dwoma gitarzystami i kompozytorami - Krystianem Czerniewskim i Hubertem Müllerem, natomiast niedawno do prac nad debiutancką płytą zaprosiła również Radka Bednarka i Patryka Sobieckiego. Za miks i mastering nowych piosenek odpowiada ceniony za współpracę m.in. z Brodką, Arturem Rojkiem czy Darią Zawiałow Marcin Gajko.

atem początki łączy z sukcesami na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie czy w ramach finału przesłuchań do Jarocin Festiwal, gdzie zostali zauważeni i zakwalifikowani m.in. przez Katarzynę Nosowską, Piotra Metza. Mają za sobą wiele koncertów w całym kraju, m.in. jako support Darii Zawiałow.

Po kilku latach przerwy w działalności i przygotowań materiału na debiutancką płytę, nawiązali współpracę dystrybucyjną z Universal Music Polska. Nadchodzący album do tej pory zapowiedziały ciepło przyjęte zarówno przez słuchaczy, jak i dziennikarzy single Smok i Zaklęcie, uzyskując ponad 240 tys. odtworzeń na serwisach streamingowych.

Rita Pax gra Breakout i „maca świętości” - Paulina Przybysz w Esce ROCK!

Nowy singiel atem

27-ego kwietnia ukazał się kolejny singiel atem pt. Rycerz. Jak mówi o nim sama autorka:

Utwór „Rycerz” jest o poszukiwaniu „prawdziwego” człowieka, z którym można dzielić swoje trudności i przy którym można być sobą – nie trzeba przy nim zakładać masek, szukać kolejnych „zbroi”, by uchronić się przed zagrożeniem. Miłość, w tej piosence, została celowo wyidealizowana i zestawiona z etosem rycerza, by pokazać, że jesteśmy daleko od naszych wymyślonych idei i bywamy hipokrytami - Justyna Chachuła o utworze „Rycerz”.