Anja Orthodox

i

Autor: Jacek Kurnikowski, AKPA

Anja Orthodox niedawno została teściową. "Ślub syna był czymś abstrakcyjnym"

2024-01-18 13:17

Anja Orthodox to postać doskonale znana wszystkim fanom ciężkich i mrocznych brzmień w Polsce. Liderka zespołu Closterkeller, który ostatnio świętował 35-lecie na scenie, ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Gotycka gwiazda ma dorosłego syna, który dopiero co wziął ślub. Artystka opowiedziała, jak wyglądał i jak dogaduje się z synową.

Closterkeller świętował 35. urodziny

Znawcom polskiego rocka z pewnością zespół Closterkeller jest doskonale znany. Kultowy gotycka kapela świętowała w tym roku okrągłe, 35. urodziny, a jubileuszowa trasa koncertowa przyciągnęła prawdziwe tłumy fanów starszej i nowszej twórczości. Liderką zespołu jest niezrównana Anja Orthodox, której niezwykły wokal i głębokie teksty zapewniły ogromny sukces, a utwory takie jak "Władza", "W moim kraju", czy "Agnieszka" do tej pory są doskonale znane i chętnie słuchane przez wielu. 

Anja Orthodox o życiu prywatnym. W zespole gra razem z synem

W związku z jubileuszem zespołu Anja Orthodox pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Closterkeller dla niej jest niemal rodzinnym biznesem — perkusistą zespołu jest jej starszy syn, Adam, zaś gitarzystą Krzysztof Najman, jego ojciec. Niemniej podkreśla, że w grupie wszyscy mają koleżeńskie stosunki. Gwiazda wspominała, że starszy syn już od najmłodszych lat interesował się muzyką. Kiedy był zaledwie niemowlęciem, wystąpił w jej teledysku do utworu "Babeluu".

— Kto pamięta sprzed lat trzydziestu piosenkę "Babeluu"? To jest to słodkie maleństwo. Teraz gra ze mną na bębnach od 9 lat — powiedziała wokalistka. — Robiłam, co mogłam, żeby nie był perkusistą. Uczyłam go śpiewać. Tata gitary mu podsuwał. Nie, uparł się — dodała artystka.

QUIZ: Jak dobrze pamiętasz najlepsze kawałki Hey i Katarzyny Nosowskiej?

Pytanie 1 z 10
1. W piosence "Teksański" Nosowska liczy na kogoś kto ją zainspiruje. O kim śpiewa?

Anja Orthodox została teściową. Opowiedziała o ślubie syna

Wokalistka Closterkellera opowiedziała także o ślubie syna Adama. Wyznała, że wydarzenie było dla niej czymś zupełnie abstrakcyjnym i trudno jej pogodzić się z faktem, że ma już tak dorosłe dziecko. Niemniej jej synowa, Daniela, jest nią zachwycona. "Jest superteściową, zawsze jest o czym porozmawiać, jest zabawnie. Nie ma takich zapędów do bycia klasyczną teściową, szczególnie taką z różnych kawałów" — powiedziała.

— Ślub syna był dla mnie czymś zupełnie takim abstrakcyjnym, bo zawsze to był taki mój synek. A tu nagle ślub, poważna sprawa — stwierdziła Anja Orthodox. — Dla mnie Daniela jest wymarzoną synową, naprawdę — dodała wokalistka.

Zespoły, które inspirowały się twórczością Edgara Allana Poe:

Wasze najgorsze tatuaże. BYLIŚMY ZASKOCZENI! | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska