Aktor z „Kevina samego w domu” wezwał policję na Bono! „Pretensjonalna banda”

i

Autor: Courtesy Everett Collection/Materiały prasowe - fot. John Hewson Aktor z kultowego filmu wpadł w konflikt z liderem U2

ze świata rocka

Aktor z „Kevina samego w domu” wezwał policję na Bono! „Pretensjonalne dup*i!”

2024-05-29 11:56

Bono to ten typ artysty muzycznego, który z pewnością ma bardzo duże grono fanów i fanek, ale równie sporą grupę przeciwników i krytyków, a tyczy się to zarówno społeczności słuchaczy, jak i samych przedstawicieli świata show biznesu. Fanem lidera U2 nie jest na przykład Daniel Stern, o czym aktor napisał w swojej książce.

Kto z nas nie słyszał w życiu o filmie rodzinno-komediowym Kevin sam w domu? Zapewne niewielu i niewiele, o ile ktokolwiek w ogóle. Co prawda można znaleźć na świecie osoby, które tej produkcji nie oglądały, echa jej popularności raczej nikogo jednak nie ominęły. Myśląc o Kevinie samym w domu przed oczami stają nam głównie cztery twarze: odgrywającego rolę tytułową Macaulaya Culkina, wcielającej się w jego mamę Catherine O'Hary oraz dwóch rabusiów, z którymi Kevinowi przychodzi się zmierzyć: Joe Pesciego i Daniela Sterna.

Okazuje się, że to właśnie drugi z wymienionych aktorów, czyli filmowy Marv, raczej nie należy do grona wielbicieli zespołu U2, a przynajmniej jej lidera, Bono.

Jak zmieniła się obsada "KEVIN SAM W DOMU"? Gdzie jeszcze zagrali aktorzy? | To Się Kręci #23

Historia pewnej imprezy

Stern właśnie wydał swoją książkową autobiografię, zatytułowaną Home and Alone, a pewien jej fragment poświęcił właśnie osobie Bono. Panowie mieli okazję przebywać swego czasu w tym samym momencie w okolicach Malibu w Kalifornii. Stern zaznacza, że to właśnie tam szuka zazwyczaj odpoczynku po pracy, a to dawniej mocno utrudnił mu właśnie wokalista.

Bono zorganizował jednej ze swoich córek imprezę z okazji 16. urodzin (czyli sytuacja musiała mieć miejsce w 2005 lub 2007 roku, zależy czy Stern ma na myśli Evę Hewson czy Jordan Hewson), a ta była niezwykle huczna, co szczególnie nie spodobało się aktorowi i to na tyle, że zdecydował się on powiadomić policję. To jednak nie koniec - Stern był tak wściekły, że sam ruszył na miejsce przyjęcia i z krzykiem zwrócił się do świętujących, by Ci przestali zakłócać porządek. Ostatecznie na miejscu rzeczywiście pojawiły się służby, a ich interwencja przyniosła skutek, dzięki czemu na terenie Malibu zapanował spokój. Sam aktor w swojej książce nie szczędzi Bono i jego towarzyszom ostrych słów:

Okazało się, że wynajął dom Bono, który urządzał przyjęcie urodzinowe dla swojej córki. Zadzwoniłem na policję i powiedziałem, że odbywa się tam niezgodna z prawem impreza i że jadę tam, aby ją zakończyć, i mam nadzieję, że do mnie dołączą. Wskoczyłem do auta i pojechałem… Zgubiłem się. Zacząłem krzyczeć: "Wyłącz tę pieprzoną muzykę. Rodziny z dziećmi próbują spać, a zamiast tego wszyscy musimy przez całą noc słuchać tej gównianej muzyki? Wyłącz to! Nawet tu nie mieszkacie, wy pieprzone pretensjonalne dupki - pisze w "Home and Alone" Daniel Stern.

Rozwiąż quiz z filmu "Kevin sam w domu":

Kevin sam w domu - Jak dobrze znasz świąteczny hit? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokąd rodzina McCallisterów wybiera się na Boże Narodzenie?