AC/DC wraca do koncertowania po 7 latach! Znane są szczegóły Power Trip!

i

Autor: Materiały prasowe Szczegóły Power Trip Festival

AC/DC wraca do koncertowania po 7 latach! Znane są szczegóły Power Trip!

2023-03-30 16:02

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Ozzy Osbourne długo nie wytrwał w swoim własnym postanowieniu o zaprzestaniu koncertowania. W social mediach artysty pojawiła się zapowiedź tajemniczego wydarzenia, które miałoby się odbyć w Stanach Zjednoczonych na jesieni. Wszystko jest już jasne i oznacza to także, że do występowania po siedmiu latach przerwy wracają Panowie z AC/DC!

Power Trip - szczegóły nowego festiwalu dla fanów rocka i metalu!

We wtorek 28 marca w social mediach Ozzy'ego Osbourne'a, AC/DC, Iron Maiden, Toola, Guns N' Roses i Metalliki, pojawiły się posty, z oznaczeniem konta @powertrip_live. Po wejściu na ten profil staje się jasne, że jest to nazwa zupełnie nowego festiwalu, a po odwiedzeniu strony dowiadujemy się, że za organizacją wydarzenia stoi firma Goldenvoice - założona przez organizatora Coachelli, Paula Tolletta. Cała impreza, którą wskazuje się jako kontynuację The Desert Trip, odbędzie się w dniach 6-8 października w Empire Polo Club w Indio w Kalifornii i gościć będzie największe gwiazdy rocka i metalu, a wyżej wymienieni zostali jej głównymi headlinerami!

Wiadomo, że w piątek 6 października zagrają Guns N' Roses i Iron Maiden, w sobotę AC/DC i Ozzy Osbourne, a festiwal zamkną Metallica i Tool.

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - zagranica

Wielki powrót AC/DC

Choć wydarzenie odbywać się będzie w Stanach Zjednoczonych, to warto zwrócić na niego uwagę z kilku powodów. Raptem w styczniu Ozzy zapowiedział, że zmuszony jest odwołać przekładaną trasę "No More Tours 2" ze względu na swój stan zdrowia. Wygląda więc na to, że muzyk doszedł do siebie i znalazł rozwiązanie, które umożliwi mu efektywne występowanie. Na scenę wracają także Panowie z AC/DC! Australijska formacja wystąpiła po raz ostatni w 2016 roku, czyli podczas zakończenia trasy "Rock or Bust World Tour" - czyżby zapowiadał się wielki powrót z okazji jej pięćdziesięciolecia? Czekamy na więcej ogłoszeń tego typu od "Księcia Ciemności" i "najgłośniejszego zespołu na świecie"!