10-latek zagrał na perkusji cover Lux Æterna Metalliki! Co na to Lars?

i

Autor: Screen z YouTube - Sam Beat7 - Sam Bickmore/Invision/Invision/East News Jak 10-latek wypadł w coverze najnowszego numeru Metalliki?

10-latek zagrał na perkusji cover "Lux Æterna" Metalliki! Co na to Lars?

2023-01-04 12:03

Nieco ponad miesiąc minął już od premiery najnowszego singla Metalliki. Fani grupy nie ukrywają zachwytów nad "Lux Æterna" - kawałek doczekał się już kilku coverów, jednak to ten w wykonaniu 10-letniego Sama Bickmore'a wzbudza ogromny entuzjazm. Chłopak wrzucił do Internetu nagranie, na którym gra najnowszy numer legendy thrash metalu na perkusji!

Już 14 kwietnia ukaże się najnowszy album Metalliki. Legenda thrash metalu powróci po siedmiu latach z krążkiem, zatytułowanym 72 Seasons, co ma odnosić się do pierwszych 18 lat życia człowieka, kiedy to kształtuje się jego gust, charakter, sposób patrzenia na życie. Płytę promuje wydany pod koniec listopada singiel Lux Æterna, który wzbudził ogromny entuzjazm wśród fanów, którzy zwrócili szczególną uwagę na brzmieniowy powrót do korzeni i nawiązania do nurtu New wave of British heavy metal. Numer miał już także swój debiut na żywo, podczas koncertu charytatywnego All Within My Hands.

10-latek zagrał na perkusji cover "Lux Æterna" Metalliki! Co na to Lars?

Obecnie prawdziwą furorę w sieci robi nowe podejście do tego singla. Chodzi o cover na perkusję, w wykonaniu 10-letniego Sama Bickmore'a. Nazwisko to nie powinno być obce fanom cięższych klimatów, gdyż do sieci trafiały już jego wykonania kawałków takich grup jak Tool czy Foo Fighters. Sam zaczął grać na perkusji w wieku 6 lat i jak sam mówi, postanowił nagrywać swoje postępy i dzielić się z nimi w Internecie, by inspirować innych, którzy chcieliby zająć się grą na instrumentach. W komentarzach pod wideo z wykonaniem Lux Æterna nie brak głosów, że Sam poradził sobie świetnie, część fanów jest zdania, że... nawet lepiej, niż Lars Ulrich! Czy tak jest naprawdę? Sprawdź wideo poniżej!

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!