Anna Dziełak

20.09.2019 (13:59)

Wrinkles the Clown - najbardziej przerażający klaun świata, który istnieje naprawdę! Kim jest?Chociaż zadaniem klauna jest wzbudzanie radości wśród dzieci, to niektóre przypadki mogą potwierdzać coś zupełnie innego! Wrinkles the Clown to postać, która może przyśnić się w najgorszych koszmarach. Najstraszniejsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do Jokera... on jest prawdziwy! 

Pamiętacie czego najbardziej w świecie, bał się Johny Bravo? Oczywiście klaunów! Z pewnością wiele osób zgodzi się z nim, że faktycznie potrafią one być przerażające. Wrinkles the Clown to jeden z nich. Pennywise z TO mógłby się od niego wiele nauczyć. Jak wygląda? Jego twarz jest pomarszczona, czerwone usta wykrzywione w podkówkę, a oczodoły powiększają czarne cienie całkowicie maskujące oczy. Postać po raz pierwszy zarejestrowano na kamerach w latach 2013-2014. Furorę zrobił w sieci filmik, gdzie straszliwy klaun wychodzi z szuflady łóżka małej dziewczynki. Plotki o tym, że rodzina nic nie wiedziała i w panice się wyprowadziła, krążyły po internecie miesiącami. Wrinkles zaczął pojawiać się w zwykłych miejscach w całej południowo-zachodniej Florydzie. Powstał nawet specjalny kanał, na którym możemy znaleźć wszystkie filmy z jego udziałem. Kim jest straszliwy klaun? Czy to postać z horrorów, a może zwykły człowiek?

Zobacz też: Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

Wrinkles the Clown - kim jest?

O straszliwym klaunie z Florydy powstał film dokumentalny. Wrinkles okazał się zwyczajnym, 65-letnim emerytem i weteranem wojennym po przeszczepie. Ponieważ jako zwykły klaun nie mógł znaleźć pracy, postanowił nieco zmienić swój styl. Rodzice szybko zaczęli wynajmować go do straszenia niegrzecznych dzieci! Mimo to chyba nikt nie miałby ochoty na spotkanie z nim w ciemnej uliczce


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 40 rocznica śmierci Bona Scotta z AC/DC, zostanie uczczona prawdziwą autostradą do piekła

  2019-10-23
  Mimo upływu lat, fani AC/DC pamiętają o postaci Bona Scotta, która jest niesamowicie ważna dla historii grupy i muzyki rockowej. Przy okazji 40 rocznicy śmierci wokalisty, w Australii powstanie coś absolutnie specjalnego, co można nazwać prawdziwą 'autostradą do piekła'.
 • Happysad - nowa płyta. Zespół zdradził, czego możemy spodziewać się na nowym krążku

  2019-10-23
  Happysad długo trzymali fanów w niepewności, aż w końcu ujawnili szczegóły najnowszego albumu. Wiemy już, czego możemy spodziewać się po nowym albumie, a wszystko zdradził Kuba Kawalec
 • 28. Finał WOŚP w Warszawie. Gdzie odbędą się koncerty? Zmiana lokalizacji

  2019-10-23
  Tradycyjnie, finał WOŚP w Warszawie odbywał pod Pałacem Kultury i Nauki, jednak 28. finał będzie inny. Zmieniono miejsce wielkiej imprezy, sprawdźcie gdzie teraz odbędzie się finał WOŚP w Warszawie.
 • Łódzki BLITZKRIEG wraca z pierwszy od 27 lat wydawnictwem studyjnym i zaprasza na trasę po Polsce

  2019-10-22
  24 października do sprzedaży trafi nowa ep-ka łódzkiej grupy Blitzkrieg zatytułowana „Good Times”. Jednocześnie zespół zapowiada serię koncertów, która rozpocznie się w czwartek od występu na łódzkim festiwalu Soundedit.
 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz