Dominik Pajewski

27.12.2019 (11:05)

Till Lindemann jako osadzony w więzieniu psychopata? Nowy klip wokalisty Rammstein jak zwykle mocny [WIDEO]Till Lindemann jak zwykle zaskakuje i szokuje swoich fanów. Po świetnie przyjętych singlach 'Steh auf', 'Knebel' i 'Frau & Mann', które zostały zobrazowane mocnymi klipami, przyszedł czas na numer 'Ach so gern'. Oczywiście, piosenka doczekała się mocnego teledysku. 

Till Lindemann rozkręca coraz bardziej swój solowy projekt, który również niedługo zaprezentuje się na żywo. Wokalista Rammstein wykorzystuje czas przerwy swojego macierzystego zespołu i jak tylko może, promuje solową działalność. Po świetnie przyjętych singlach, które otrzymały mocne klipy, Lindemann nie zwalnia i wrzuca mocny obraz, w którym Till jest bitym więźniem.

JAK OZZY PRACOWAŁ PRZY NAJNOWSZYM KLIPIE? POKAZANO MAKING OF 'UNDER THE GRAVEYARD'Till Lindemann jako osadzony w więzieniu psychopata? Nowy klip wokalisty Rammstein jak zwykle mocny [WIDEO]

Fabuła klipu jest oczywiście pokręcona i szokująca, co raczej nie dziwi w kontekście muzyki Tilla. Obraz można interpretować jako historię mordercy kobiet, jednak interpretację zostawiamy wam.Projekt Lindemann rusza w trasę na początku 2020 roku, niestety, Polska nie została uwzględniona na trasie.

KULTOWY NUMER NIRVANY PRZEKROCZYŁ MILIARD WYŚWIETLEŃ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz