Dominik Pajewski

27.12.2019 (11:05)

Till Lindemann jako osadzony w więzieniu psychopata? Nowy klip wokalisty Rammstein jak zwykle mocny [WIDEO]Till Lindemann jak zwykle zaskakuje i szokuje swoich fanów. Po świetnie przyjętych singlach 'Steh auf', 'Knebel' i 'Frau & Mann', które zostały zobrazowane mocnymi klipami, przyszedł czas na numer 'Ach so gern'. Oczywiście, piosenka doczekała się mocnego teledysku. 

Till Lindemann rozkręca coraz bardziej swój solowy projekt, który również niedługo zaprezentuje się na żywo. Wokalista Rammstein wykorzystuje czas przerwy swojego macierzystego zespołu i jak tylko może, promuje solową działalność. Po świetnie przyjętych singlach, które otrzymały mocne klipy, Lindemann nie zwalnia i wrzuca mocny obraz, w którym Till jest bitym więźniem.

JAK OZZY PRACOWAŁ PRZY NAJNOWSZYM KLIPIE? POKAZANO MAKING OF 'UNDER THE GRAVEYARD'Till Lindemann jako osadzony w więzieniu psychopata? Nowy klip wokalisty Rammstein jak zwykle mocny [WIDEO]

Fabuła klipu jest oczywiście pokręcona i szokująca, co raczej nie dziwi w kontekście muzyki Tilla. Obraz można interpretować jako historię mordercy kobiet, jednak interpretację zostawiamy wam.Projekt Lindemann rusza w trasę na początku 2020 roku, niestety, Polska nie została uwzględniona na trasie.

KULTOWY NUMER NIRVANY PRZEKROCZYŁ MILIARD WYŚWIETLEŃ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • LUCY BURNS - Nowy projekt muzyczny Rafała ''Rasty'' Piotrowskiego i Mr G.. SZCZEGÓŁY PROJEKTU

  2020-08-03
  Lucy Burns to świeży projekt Rafała "Rasty" Piotrowskiego - frontmana polskiego death metalowego zespołu Decapitated oraz jego przyjaciela Mr G. - twórcy muzyki elektronicznej
 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz