Dominik Pajewski

18.05.2020 (15:41)

Serj Tankian wyda płytę z numerami, które były przeznaczone dla System Of A DownNowa płyta System Of A Down nie może powstać od około 15 lat i wychodzi na to, że artyści nie znajdą już między sobą porozumienia. Nie oznacza to jednak, że numery przeznaczone na ewentualny krążek grupy, w ogóle się nie pojawią. Serj Tankian zapowiedział, że wyda numery przeznaczone dla SOAD, jako specjalne EP.

Nowa płyta System Of A Down, jest trochę jak Yeti, wszyscy o niej słyszeli, ale nikt jej nie widział. Zespół próbuje od 15 lat nagrać coś nowego i niestety, próby zarejestrowania krążka, zawsze kończą się fiaskiem i nieporozumieniami. Okazuje się jednak, że Serj Tankian ma trochę materiału, który miał być przeznaczony na nowy album SOAD. Piosenki mają zostać wydane w formie specjalnego EP.
 

GHOST POPADLI W KONFLIKT Z PRODUCENTEM ALKOHOLU. O CO CHODZI?


Serj Tankian wyda piosenki, które przygotował na nowy album System Of A Down

W wywiadzie dla magazynu ''Spin'', Serj Tankian tak powiedział o niewydanych piosenkach:

Pierwotnie te piosenki przeznaczone były dla Systemu, gdybyśmy mieli nagrać płytę. Ale nie potrafiliśmy się dogadać w tej kwestii, postanowiłem więc je dokończyć sam i wydać EP.

We wszystkich tych utworach jest fortepian lub syntezator, co nieco je odróżnia od zwykłego składu System, ale czasami też używaliśmy syntezatorów. Są tam bardzo ciężkie numery, jest zabawna piosenka i piosenka o moim synu. (...) Myślę, że nazwę ten materiał ''Elasticity'', bo chciałem ją nagrać z Systemem, ale nie wyszło. Niby to nie jest „Toxicity”, ale jest „Toxicity”. Jeszcze nie jest to pewne, ale myślę o tym tytule.

Nowa płyta System Of A Down - nie tylko Serj ma w zanadrzu numery przeznaczone dla SOAD

Warto dodać, że piosenki, które znalazły się na albumie Darona Malakiana i Scars On Broadway, pod tytułem ''Dictator'', również miały znaleźć się na nowym albumie System Of A Down. Ostatnim krążkiem SOAD jest dwupłytowe wydawnictwo ''Mezmerize/Hypnotize'' z 2005 roku.
 

KORN ZAGRANY W STYLU NIRVANY, SLAYERA I KILKU INNYCH. ANTHONY VINCENT POWRACA Z NOWĄ PRZERÓBKĄ [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz