Dominik Pajewski

22.05.2020 (13:49)

Sabaton nagrali klip z Youtuberem, który przerabia piosenki Rammstein na język rosyjskiSabaton są bardzo otwarci na fanów, którzy często robią fajne rzeczy dla zespołu. Tym razem grupa połączyła siły z rosyjskim youtuberem, który dał się poznać jako gość, który przerabia na rosyjski piosenki Rammstein.

Zespół Sabaton dał się poznać jako grupa, która zawsze jest blisko fanów i chętnie angażuje się w rzeczy związane z fanowskimi akcjami. Tym razem zespół połączył siły z rosyjskim youtuberem, który dał się poznać, jako gość, który przerabia piosenki Rammstein na język rosyjski. Jak wypadł wspólny występ?

KAZIK - POWIEDZCIE, ŻE KOCHACIE NAS. ZAPREZENTOWANO NOWY SINGIEL I SZCZEGÓŁY ALBUMU ''ZARAZA''


Youtuber Radio Tapok, wystąpił z Sabatonem [WIDEO]

Radio Tapok to popularny youtuber, który zasłynął z tego, że przerabia znane piosenki rockowe i metalowe na język rosyjski. Gdy Sabaton występowali w Rosji, zaprosili na scenę youtubera, by ten wykonał z nimi numer ''The Great War''. Jak skomentował basista Sabatonu:
 
To dla nas ogromny zaszczyt współpracować z Radio Tapok. Jest bardzo utalentowanym artystą, a jego cover naszej piosenki „The Attack Of The Dead Men” został tak dobrze przyjęty, że nie zastanawialiśmy się żeby zaprosić go na scenę do wspólnego wykonania tego kawałka.

Zobaczcie, jak wypadł wspólny występ:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz