Dominik Pajewski

07.08.2020 (10:28)

Roger Waters zagrał nowe wersje piosenek z The Wall [WIDEO]Roger Waters powrócił do czasów albumu ''The Wall'', wykonując piosenki z krążka ze swoim zespołem. Posłuchajcie nowych interpretacji słynnych utworów.

Roger Waters często powraca do klasyków z repertuaru Pink Floyd. Artysta bardzo często gra słynne numery, dodając do nich nowe rzeczy, pokazując, że aranżacje mogą być bardzo, bardzo różne. Tym razem, Waters pokazał nowe odsłony słynnych piosenek z kultowego krążka ''The Wall''.

BRIAN MAY, ZAKK WYLDE I STEVE VAI ZAGRALI SPECJALNĄ WERSJĘ ''BOHEMIAN RHAPSODY''


Roger Waters zagrał piosenki z kultowego ''The Wall''. Utwory otrzymały nowe aranżacje

Waters, razem ze swoim zespołem, postanowił wykonać numery ''Vera” oraz ''Bring the Boys Back Home”, prezentując je w nowych aranżacjach. Warto dodać, że nowe aranżacje powstały w związku z trasą ''Us + Them''. Wszystko oczywiście zostało nagrane na odległość, by zachować maksymalne bezpieczeństwo. Jak dodał Roger Waters
 
Nie było łatwo przygotować te utwory, będąc tak daleko od siebie, ale szczęśliwie zespół jest w znakomitej formie

METALLICA - S&M2: JEST NOWA ZAPOWIEDŹ SPECJALNEGO WYDAWNICTWA

Posłuchajcie, jak brzmią nowe aranżacje klasycznych kawałków Pink Floyd.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz