Dominik Pajewski

10.08.2020 (14:20)

Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina WilliamsaŚmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.

Robin Williams był aktorem, który rozśmieszał widzów od wielu lat, jednak sam zmagał się ze swoimi demonami, które ostatecznie go pokonały. Odejście aktora było szokiem dla wielu osób i do dzisiaj ciężko zrozumieć całą sytuację. Być może, w zrozumieniu tego pomoże film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni aktora.

DOM Z PAPIERU - 5. SEZON BĘDZIE OSTATNIĄ ODSŁONĄ SERIALU. KIEDY PREMIERA?


Robin Williams - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia aktora

Film ''Robin's Wish'', ma przedstawić ostatnie lata i dni życia aktora, który odebrał sobie życie w 2014 roku. Film przeanalizuje stan psychiczny aktora, wypowiedzi rodziny oraz bliskich współpracowników, którzy towarzyszyli aktorowi w jego ostatnich dniach. W sieci pojawił się zwiastun produkcji, a sam film trafi na serwisy streamingowe 1 września 2020.
  

JARED LETO ZAPOWIEDZIAŁ KOLEJNĄ DUŻĄ ROLĘ FILMOWĄ! W KOGO WCIELI SIĘ ARTYSTA?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz