Lewandowski - VIDEO z 5 bramkami z Wolfsburgiem

i

Autor: zdj. YouTube/kadr z filmu Lewandowski - 5 goli w 9 minut. Obejrzyj to jeszcze raz!

Robert Lewandowski - 5 bramek w 9 minut - VIDEO. Niesamowity powrót Lewego! [SPORT]

2015-10-09 12:08

Robert Lewandowski zdobył 5 goli w 9 minut meczu z Wolfsburgiem o czym huczy cały piłkarski świat. Zobaczcie video z wszystkimi golami polskiego napastnika na EskaROCK.pl.

5 goli w 9 minut - tak wyglądał powrót Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium. Video ze wszystkimi golami polskiego zawodnika możecie już teraz obejrzeć na EskaROCK.pl. Sprawdźcie w jaki sposób polski napastnik strzelił 5 bramek tuż po swoim powrocie na boisko w przerwie meczu z Vfl Wolfsburg i jasno pokazał kto w tej chwili jest najlepszym napastnikiem Bundesligi. To było nieprawdopodobne!

Zobacz 5 goli w 9 minut w wykonaniu Lewandowskiego - video

Pamiętacie pamiętny występ w którym Polak strzelił 4 bramki Realowi Madryt? Lewy po przerwie spowodowanej kontuzją wrócił na boisko i przeszedł sam siebie. Od 51 do 60 minuty spotkania, które Bayern przegrywał 1:0, zdobył PIĘĆ bramek. Szczególnie ta ostatnia to prawdziwe dzieło piłkarskiej sztuki.

Historyczny występ Lewandowskiego w meczu z Wolfsburgiem

Dodajmy, że nie był to jakiś tam mecz ligowy. Bayern mierzył się z wicemistrzem kraju i swoim najpoważniejszym rywalem, który w ostatnim spotkaniu sprawił im lanie wygrywając 4:1. Tym razem szale się odwróciły, a mina Josepa Guardioli - trenera Bayernu mówiła jasno, że zdążył zmienić zdanie na temat Roberta odkąd mówił, że klasyczna "dziewiątka" nie jest niezbędna w jego drużynie. Z taką dziewiątką łatwiej bić się o największe laury w Europie. Zobaczmy to jeszcze raz. I jeszcze jeden i jeszcze i jeszcze... Brawo!

Równonoc jesienna 2015 - Google uczcił ją doodlem z wiewiórką! ZOBACZ

A jak Wy zareagowaliście na gole Lewandowskiego? Po hat-tricku było szaleństwo? Bohaterowie filmu #SELFIE chcieliby to nagrać – ich pasją są ekstremalne reakcje i mocne filmiki. Zobacz, co udało im się nakręcić!